2737
2739
عنوان

مادرِ شاغل داشتن خوبه یا بد؟

368 بازدید | 42 پست

واقعیت رو بگید

اونایی که  مجرد هستن دوست داشتید مادر شاغل میداشتید باشید یا خانه دار؟

بعضی وقتا فکر میکنم اگر مادرم شاغل بود واقعا زندگی ما در بچگی رو هوا بود و اصلا دوست نداشتم

شما چه حسی دارید؟

اونایی که مادرشاغل دارند تجربه هاتون رو بگید و بگید که مادرتون چه شغلی داشتند؟ در کودکی احساس خلاء و کمبود نداشتید؟

شاید برای خانم هایی که تصمیم به اشتغال دارند راهنمایی هم باشه

آرمان ما آزادیِ توست🇵🇸                    برگرد که بر بهارمان می خندند                 یک عده به حال زارمان می خندند                                 آنقدر نبودنت به طول انجامید                                         دارندبه انتظارمان می خندند:))💔💔              دل پر زخم زمین گفته کسی می آید....زده فریاد که فریاد رسی می آید...🌙ای شمس عالمی که قمرشد فدائیت...هرکربلا رسیده نشد کربلائیت🌙...درون من قبریست که تخت خواب من است..مرا به جای به خاک،به خواب بسپارید ...گربه دولت برسی مست نگردی مردی...گربه ذلت برسی پست نگردی مردی...اهل عالم همه بازیچه ی دست هوس اند...گر تو بازیچه ی این دست نگردی مردیبُگذر،بُگذار،بُگذردروزهایی که روزمانیست..روزگاری روزماهم میرسد...همچوخورشیدبه ذرات جهان قسمت کن...گرنصیب توزگردون همه یک نان باشد...ودرآخرنه رنگی باقی می ماندونه نژاد،آنچه باقی می ماند انسانیت توست...چون ایران نباشد تن من مباد🇮🇷 اللهم عجل لولیک الفرج💝 یا الله❤️اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💗💞

فکر نکنم هییییچ بچه ای از شاغل بودن مادرش راضی باشه. ولی الان که خودم بزرگم، دوست دارم الان مامانم شاغل میبود به این بهانه سرش گرم میشد چهارتا آدم میدید و... .

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که اصلا راضی نبودم از شاغل بودن مامانم

جرقه های افسردگیم از همون موقع زده شد

چون همش پیش مادربزرگم باید میموندم که اونم پیر بود و مدام نق میزد از زندگی و همه رو نفرین میکرد

من تو ۴ سالگیم شبیه پیرزنای ۸۰ ساله شده بودم

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2731

چه مد شده اینجور تاپیک...

مادر شاغل عزیزم...که فردیتش حفظ بشه که بخشی از زندگیش برای خودش باشه...بچه ها هم مستقل تر بار میان و یادمیگیرن همونقدر که مادر برای رتق و فتق امور مسئوله پدرمم مسئولیت داره...مادر شاد مادره بهتریه

بچه مستقل تر میشع

یه مورد میشناسم بچه ده سالشه مادرش شاغل ولی هنوز مامانش بهش با قاشق غذا میده. چرا، چون مامانش واسه اینکه نبودنش رو جبران کنه، وقتایی که خونه هست خیلی نازشو میکشه و الکی لوسش میکنه و با این سن غذا میذاره دهنش و پیش هم میخوابن شبا. 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
بچه مستقل تر میشع

میدونی اخه در یه سنی حضور دائمی مادر لازمه

مهد کودک جای مادر نمیشه 

آرمان ما آزادیِ توست🇵🇸                    برگرد که بر بهارمان می خندند                 یک عده به حال زارمان می خندند                                 آنقدر نبودنت به طول انجامید                                         دارندبه انتظارمان می خندند:))💔💔              دل پر زخم زمین گفته کسی می آید....زده فریاد که فریاد رسی می آید...🌙ای شمس عالمی که قمرشد فدائیت...هرکربلا رسیده نشد کربلائیت🌙...درون من قبریست که تخت خواب من است..مرا به جای به خاک،به خواب بسپارید ...گربه دولت برسی مست نگردی مردی...گربه ذلت برسی پست نگردی مردی...اهل عالم همه بازیچه ی دست هوس اند...گر تو بازیچه ی این دست نگردی مردیبُگذر،بُگذار،بُگذردروزهایی که روزمانیست..روزگاری روزماهم میرسد...همچوخورشیدبه ذرات جهان قسمت کن...گرنصیب توزگردون همه یک نان باشد...ودرآخرنه رنگی باقی می ماندونه نژاد،آنچه باقی می ماند انسانیت توست...چون ایران نباشد تن من مباد🇮🇷 اللهم عجل لولیک الفرج💝 یا الله❤️اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💗💞

واسه من خوب نبود کودکی من سیاه شد مادرم میرفت سرکار منو مینداخت خونه خواهر بزرگه آشغالم اونم از من استفاده ابزاری میکرد هم کتکم میزد شدید ها نه کتک معمولی هم فحشم میداد همه تمام کارهای خونشو باید انجام میداد مثل ظرف شستن لباس شستن جارو زدن با جارو دستی حالا همش ۷ سالم بود بچش و هم باید نگه میداشتم هر کار اشتباهی هم میکرد کتک میخوردم تو خیابون خونه جلوی مردم 

درخواست دوستی رد میکنم 
2740

برای بچه ها زیاد ایده آل نیست. بچه دوست داره مادر همیشه خونه باشه و بهش سرویس بده ولی خب بعضی از مادرا با سرکار رفتن حس استقلال و خودکفایی دارن که حالشون و خوب میکنه. بعضیام مجبورن که سرکار برن تا بتونن نیاهای زندگیشون و تامین کنن. یا درامد شوهرشون کافی نیست، یا همسر ندارن و خودشون سرپرست خانواده ان. درهرصورت هر دو گروه حق دارن

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
فکر نکنم هییییچ بچه ای از شاغل بودن مادرش راضی باشه. ولی الان که خودم بزرگم، دوست دارم الان مامانم ش ...

در ضمن من بچه بودم مامانم شاغل بود ولی اینقدر دید من دارم خودمو میکشم که کار رو ول کرد. بی تجربه نیستم.

فکر نکنم هییییچ بچه ای از شاغل بودن مادرش راضی باشه. ولی الان که خودم بزرگم، دوست دارم الان مامانم ش ...

منم الان رو دوست دارم ولی در زمان بچگیم رو اصلا

مامان من معلم بودن. خونه همیشه مرتب بود. شام و ناهار همیشه داشتیم. سر و شکلمون هم همیشه مرتب و تمیز بود.

ولی چون یه خواهر کوچیک تر داشتم نوبت مدرسه م برعکس مامانم بود. نصفه روز من نگهش می‌داشتم نصف روز پیش مامانم بود. این بچه نگه داشتن یکم برام اذیت کننده بود وگرنه شاغل بودن مامانم نه. الانم که بزرگم خوشحالم تو این گرونی مامانم خودش حقوق داره و از این نظر راحته.

2706