2737
2739

بعد دیشب مجبور شدم قرص اورژانسی بخورم 

الان پریود شدم اصلا احتیاج نبود من اورژانسی بخورم 

خیلی اعصابم خورده 

میخام قرص پیش گیری از بارداری را شروع کنم امروز بخورم مشکلی پیش نمیاد چون دیشب اورژانسی خوردم

امیدوارم منظورمو رسونده باشم و یک نفر کمکم کنه

هیچی نگو سکوت کن!🤫 وقتش که شد رحم نکن😉

عزیزم تازه اورژانسی خوردی یه ماه به بدنت استرس بده از ماه بعدش شروع کن فعلا نخور

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
میترسم آخه باردار بشم

خب به شوهرت بگو ک نمیخوری یه ماه کاندوم استفاده کنه

بعدشم مگه بده باردار بشی ما آرزوشو داریم😔

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
خب به شوهرت بگو ک نمیخوری یه ماه کاندوم استفاده کنه بعدشم مگه بده باردار بشی ما آرزوشو داریم😔

خب من بچه دارم دیگه نمیخام

هیچی نگو سکوت کن!🤫 وقتش که شد رحم نکن😉
خب من بچه دارم دیگه نمیخام

خدا حفظش کنه از کاندوم استفاده کنید یا طبیعی جلوگیری کنه همسرت یه ماه چیزی نیست ما ۵ ماه طبیعی جلوگیری کردیم