2737
2739
عنوان

خیلی مهمه لطفا بیایید

67 بازدید | 5 پست

صورتم زرد کدر لک دار شده توروخدا راهنمایی کنید حالم بهم میخوره اصلا شفاف نیست  پوستم دقیقا مثل ۵۰ساله هاشده شل بی ریخت 😭😭😭😭 هرکسی راهنمایم کنه دعاش میکنم

اب زیاد بخور.روتین پوستی هرروز داشته باش.شوینده.ابرسان مرطوب کننده.ضدافتاب.همه هم مناسب نوع پوستت بگیر اگه بودجه ت محدوده ایرانی بگیر ولی فیک و چینی نگیر

.میوه و سبزی زیاد بخور..خوابت خوب باشه.استرس هات و کم کن.یه چندماه همین روتین و برو باز برای لک هات هم میتونی سرم ویتامین سی بزنی کمرنگ بشن.ماسک ها و دور چشم و اسکراب هم واجب نیست ولی میتونی بزنی

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
اب زیاد بخور.روتین پوستی هرروز داشته باش.شوینده.ابرسان مرطوب کننده.ضدافتاب.همه هم مناسب نوع پوستت بگ ...

ممنون عزیزم همه اینا رو دوهفته ای میشه دارم  ولی بی نتیجه اس. گفتم شاید ی کرم یا ی روش جدید باشه که من خبر ندارم برای همون پرسیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم همه اینا رو دوهفته ای میشه دارم  ولی بی نتیجه اس. گفتم شاید ی کرم یا ی روش جدید باش ...

قربونت.عزیزم دوهفته خیلی کمه اینا و باید هرروز حداقل چندماه انجام بدی و ولش نکنی. و بدون ضدافتاب اصلا بیرون نری .

2728
ممنون عزیزم همه اینا رو دوهفته ای میشه دارم  ولی بی نتیجه اس. گفتم شاید ی کرم یا ی روش جدید باش ...

برای لک دکتر پوست میتونه کمکت کنه یه سری لیزر ها و روش های دیگه هست که مراقبت میخوان و هزینه ش هم بالاس