2737
2739

همسایه طبقه پایینیمون ۱۰ سال بزرگتره ازم از وختی تو این ساختمون اومدیم (۱۲ سال پیش) ارادت خاصی داره جور خاضی سلام میده میگه آبجی ولی نگاهش به گفتارش نمیخوره و....

تو راهرو ازم میپرسه متولد چندی و....

اینستا قدیم پیام ذاده بود از خودش تعریف میگرد سوال ازم میپرسید همش و من قهوه ایش کردم ناراحت شد رفت. الانم دوباره اینستامو پیدا کرده درخاست داده بچه ها من خوشم نمیاد اصلا حتی عاشقمم باشه حتی ادم خوبی هم باشه خیلی....من همه کار میکنم سرد شه با پدر مادرش کم محلی میکنم اضلا سلام نمیدم له باباش😂 اینستا درخاستشو هم قبول نمیکنم خودشم میبینه اضلا توجهی ندارم امیذوارم بیخیالم شع

در هر فلکی مردمکی میبینم؛هر مردمکش را فلکی میبینم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

درخواست اینستاشو نه قبول کن نه رد همونجور بلاتکلیف بذارش. دفعه بعد هم سوال پرسید فقط بگو چطور مگه؟ 

خودشو محل نده پدر مادرشو چکار داری.

مثلا سلام کرد گفت سلام ابجی بگو علیک و سریع برو نمون ک حرف بزنه

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2706