2737
2734
چطور میشه؟ 

کلا زن باید تا اخرین جلسه دادگاه هم بگه طلاق نمیخوام ،اینجوربه که قاضی باهاش راه میاد

فقط تنها سلاحش زن مهریه ش هست بزاره اجرا خود مرد خودجوش میره درخواست طلاق میده و همه چی میشه به نفع تو ،بهت نفقه میدن اون موقع و تو سر مبلغ مهریت هم نمیزنن

کلا زن باید تا اخرین جلسه دادگاه هم بگه طلاق نمیخوام ،اینجوربه که قاضی باهاش راه میاد فقط تنها سلاح ...

اوه عزیزم مرسی 

فقط الان رفتم لغو کنم گفت که اگه منصرف شدید پیگزری نکنید و نمیخواد لغوش کنید 

الان اگه زنگ زد گفت درخواست دادی چون بهش زنگ میزنن 

چی بگم بگم بعدش لغو کردم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
الان ازش بدم میاد قبلن اوکی بود

ببین عزیزم مردا غرور دارن دوست دارن بهشون بال و پر بدی الان با خودش گفته منو از وسیلش بیشتر داره خیلی بهش برخورده برا اینکه اینجوری داغ کرده پای یک عمر زندگیه تا دلتم بخواد داخلش بحث و دعواست سریع گزینه ی اخر رو انتخاب نکن بزار طلاق بشه بزرگ ترین ترسش نه عادیشه براش

با خدا باشو پادشاهی کن بی خدا باش و هرکاری خواهی کن

اشتباه کردی ما صد دفه اولا ازین دعواها کردیم بچه بودیم عقل نداشتیم.الان خدارشکر دیگه ازون دعواها خبری نیست.ولی بحث هست که همه دارن مگه میشه نباشه.ماهم کلی وسیله خراب شد 

ولی الان کاملا من یاد گرفتم مدیریت کنم نزارم کار به دعواهای وحشتناک برسه

شماهم اول زندگیته کاملا طبیعیه

خب معلومه عصبی بوده و کاملا سر لج...

چنروز بهش مهلت میدادی تو همون خونه خودت قهر میکردی  درست میشد.مردا ازین که جمع کنی بری خونه بابات نتننها تنبیه نمیشن بلکه بدتر میکنن و زندگی سر لجبازی بچه گانه تموم میشه.فک نکن زندگی بقیه گل و بلبلبه همه دارن ازین جنگها

الانم برگرد خونه و اشتی کنین تمام

اوه عزیزم مرسی  فقط الان رفتم لغو کنم گفت که اگه منصرف شدید پیگزری نکنید و نمیخواد لغوش کنید&n ...

ببین بپرس تا کی پیامکش میره مثلا ۲۴ ساعت یا ۴۸ ساعت 

من باشم جات هر کاری میکنم تا نفهمه چون توضیحش هم بده 

شده سیم کارتشو میسوزونم ،اصلا گوشیش رو گم میکنم اما نمیزارم ببینه چون اگه دید دیگه حرمتی بینتون نمیمونه

یکی از جهیزم از دستش در رفت شکست  بعدش منم گریه کردم و فحشش دادم چیزی سمتم پرت کرد بلند شدم بز ...

بخاطر یه وسیله جهیزیه؟

دوتاتونم بچگی کردین واقعا یه زندگیو بخاطر این بهم میزنی؟

2706