2733
2734
اگه قصدت زندگیه از شکایت و دادگاه صرف نظر کن  چون مردا اینجوری تنبیه نمیشن ، نظر خانوادت چیه؟&n ...

اونا هم حرصی شدن که منو زده 

ولی ازشون نپرسیدم برای درخواست طلاقم و خودم دادم

نه من اولش سر و صدا کردم و فحش  بعد کاسه رو پرت کرد کاسه هم شکست  منم رفتم بزنمش کاسه ر ...

تو دعوا باید نبایدی وجود نداره ،بنظرم رفتارت بچگونه اس ،اونم همینطور ،اگه میخای زندگیت دووم بیاره و کارت ب جدایی نکشه ،باید تو دعوا بیشتر رو رفتارت کنترل داشته باشی ،الکی داد و بیداد و مخصوصا فوش نده ،مردا این رفتارارو ببینن زود سرد میشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه قصدت زندگیه از شکایت و دادگاه صرف نظر کن  چون مردا اینجوری تنبیه نمیشن ، نظر خانوادت چیه؟&n ...

چرا مردا تنبیه نمیشن 

الان پیش خودش نمیگه اگه یبار دیگه اینکارو بکنم دیگه جدی جدی میره طلاق میگیره

اونا هم حرصی شدن که منو زده  ولی ازشون نپرسیدم برای درخواست طلاقم و خودم دادم

چند وقته خونه پدرتی؟ کاش خونه خودت میموندی ،اینجور بحثا اول زندگی تا حدودی طبیعیه کم کمش چند سال طول میکشه قلق همدیگه رو بدست بیارین

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2731
چرا مردا تنبیه نمیشن  الان پیش خودش نمیگه اگه یبار دیگه اینکارو بکنم دیگه جدی جدی میره طلاق می ...

نه عزیزم ، مردا کلشون باد داره ، اینطور نیست بخاطر اینجور چیزا تنبیه بشن ،تو لجبازی کنی اون بیشتر لجبازی میکنه و زندگی اینطوری از هم میپاشه 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
درخواست طلاق مو چیکار کنم الان لغو کنم پررو نمیشه چون پیامک رفته براش🤕

من نمیدونم میشه لغو کنی یا نه ،نمیدونمم براش رفته یا نه ،قبلش با خانوادت مطرح کردی موضوع طلاق رو ؟؟؟اونا نگفتن بشین یه هفته فک کن ؟ببخشید عزیرم قصدم سرزنش نیس ولی خیلی زندگی رو بچه بازی گرفتی ،طلاق مگه الکیه سر هر چیزی فوری بری درخواست بدی 

من نمیدونم میشه لغو کنی یا نه ،نمیدونمم براش رفته یا نه ،قبلش با خانوادت مطرح کردی موضوع طلاق رو ؟؟؟ ...

اره عجله کردم حالا میرم اگه شد لغو میکنم بعد اگه گفت چرا لغو کردی میگم گفتن مرد باید درخواست بزنه

2740
صبحی اومدم 

من بودم غروب برمیگشتم ولی باهاش سرسنگین میشدم ، چند ساعته قهر کردی و درخواست طلاق دادی؟ چقدر عجولی اخه عزیزم

اره عجله کردم حالا میرم اگه شد لغو میکنم بعد اگه گفت چرا لغو کردی میگم گفتن مرد باید درخواست بزنه

انشالله که بشه لغوش کرد ،اگه تو سامانه ثنا ثبت نام نباشه پیامش براش نمیره نگران نباش 

منم شوهرم از خونه انداختم بیرون گفت طلاقت میدم 

حالا توی جلسه نفقه میگفت بگرد خونهد

من پدر مادر با کتک بیشرف بیرون کزد 

منم مهریه گذاشتم اجرا با نفقه

برای درخواست طلاق وکیل گفت دلیل قانع کننده ای نداری 

نمیدونم چیکار کنم 

منم شوهرم از خونه انداختم بیرون گفت طلاقت میدم  حالا توی جلسه نفقه میگفت بگرد خونهد من پدر ما ...

وایی تو که از خونه انداخت بیرون همین دلیل نمیشه؟ 

شاید میگن باید شاهد داشته باشی؟ 

2706