2737
2734
عنوان

شمام از خواهرتون بدتون میاد؟؟؟

47 بازدید | 8 پست

من از خواهرم متنفرم یعنی خیلی سلیطه هس

تو خونه تو هرکاری دخالت می‌کنه حریم خصوصی ندارم از دستش

میخوام خفش کنم 

دلم خیلی پره ازش

بچم نیس بگم بزرگ میشه از سرش میفته

خواهر داشتن کلا خیلی بده

رابطه من و خواهرم فقط با مثال کره شمالی و کره جنوبی توصیف میشه: همیشه در جدال و تنش اما جدایی‌ناپذیر.

در کل بد نیست.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست منم مثل شما بشدت از خواهرش میناله

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2731
رابطه من و خواهرم فقط با مثال کره شمالی و کره جنوبی توصیف میشه: همیشه در جدال و تنش اما جدایی‌ناپذیر ...

بنظرم همه‌ خواهرتا همینن تکوتوک پیدا میشه رابطون خوب باشه 

برعکس دادشا که خیلی ارومن

برا خودمو عرض کرد شما خواهرتون باهاتون خوبه برو دور سرش بگرد  برا ما که یه سلیطه مارموزیه

دورسرشم میگردم به کوری بخیلا😏

برای بزرگتر از خودت نمیدونم اما کوچیکتره باید سیاست داشته باشی خنثی کنیش

زمان همه ادما رو ثابت کرده ...
دورسرشم میگردم به کوری بخیلا😏 برای بزرگتر از خودت نمیدونم اما کوچیکتره باید سیاست داشته باشی خنثی ...

😂😂😂چرا اینجوری میکنی من تورو مگخ میشناسم بخیل باشم

نه بزرگتره

هرکاری میکنم میگه ازم تقلید میکنی🥴😑

2740
😂😂😂چرا اینجوری میکنی من تورو مگخ میشناسم بخیل باشم نه بزرگتره هرکاری میکنم میگه ازم تقلید میکنی ...

اخه نحوه حرف زدنت بهم برخورد 

شوخی میکنه بابا جدی نگیر تو کار خودت بکن

زمان همه ادما رو ثابت کرده ...