2733
2734
عنوان

برای بچه دار شدن دو دلم

51 بازدید | 7 پست

۲۶سالمه ۸ ساله  ازدواج کردم . ولی هنوز بچه ندارم ‌ ار یه طرف حوصلشو ندارم درس میخونم و واقعا درسام سخته و۲ سال مونده 

از طرفی گاهی دلم بشدت بچه میخاد و بهش فکر میکنم قند تو دلم آب میشه 😶 ولی باز میترسم از مسئولیت اش از سختی هاش اگ پشیمون بشم دیگ راه برگشتی ندارم . خونواده مم اصرار دارن بچه دار شیم شوهرم میگه انتخاب با خودته چون تو قراره باردار شی سختی هاش با توعه . موندم واقعا 😑

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم سنت رو حتما در نظر بگیر  اره سختی داره ولی اگه قراره بچه بیاری الان دیگه وقتشه

اهوم از اینم میترسم شوهرمم ۳۵ سالشه دیگه

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2728
مامانت کمکت میکنه؟ نترس دیگه اقدام کن در ضمن شاید خدایی نکرده به همین زودی برات نگیره

چن بار گف بچه بیار گفتم کمک میکنی گف به من چ ولی تهش آره احتمالا کمک کنه 

اره بابا کمک میکمن من ۲۰روزه زایمان کردم بچم همش بغل مامانمه همه کاراش با خودشه به زور میده بغل من&n ...

الهی عزیزم به سلامتی 😍

2740