2737
2739

از بچگی تقریبا همینطور بودم 

حتی فوت یکی از اطرافیان و هم از 1 ماه قبلش میدونستم 

عجیب ترین موضوع زندگیمه و نمیدونم چرا اینطوریه. همه میگن تو چطور انقدر حست قویه

خواهشا نیاید سوال بپرسید .من حس ششمی نیستم و فقط تو دنیای واقعی همه چیز و زودتر میفهمم نه مجازی

دوست دارم برم پیش یه متخصصی چیزی بپرسم چرا من اینطوریم اخه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه ها

ولی بدم هست

به نظرم ادم ندونه خیلی بهتره ..نه؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2728
2740

به نظرم این چیزا یه نعمته و نباید به کسی گفت این چیزا رو 

ما یکی از فامیلامون خواب هرچی ببینه درست از اب درمیاد 

من خودمم اگر قرار باشی تو چند ساعت اینده برا کسی اتفاقی بیوفته مطلع میشم

ببین منم اتفاقات بد و مرگ رو خواب میبینم ینی صب پامیشم خوابمو تعریف میکنم واس خانوادم ی کم بعد همون اتفاق واقعا پیش میاد 

مرگ مادربزرگم مرگ عمه بابام مرگ دایی مامانم تصادف دوست و پسر عموم ترکیدن آبگرمکن تو صورت زنداییم یا کور شدن خواهرم ک شب عروسیش با لنز خوابید و هنوزم چشمش درد می‌کنه

واس خودمم خیلی عجیبه واقعا بعضی وقتا اذیت میشم همه بهم میگن تو اصلا نخواب ک خواب بد نبینی

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶

چشم سومت بازه حتما طورا خدا می دونم خودت گفتی مجازی نمی تونم ولی حست را درمورد من بگو من چند ماه پیش یه کاری را شروع کردم کم وبیش دارم برای پیشرفت توی این کار تلاش می‌کنم به نظرت موفق میشم یان

گفتم : خدایا؟ ؟؟دلم را شکستند .گفت :هیس نگران نباش آنها هم برای خوشبختیشان به آسمان من رو می اندازند
خوبه ها  ولی بدم هست به نظرم ادم ندونه خیلی بهتره ..نه؟

دقیقا خیلی اذیت میشم

2 هفته قبل از اینکه پدر خودم فوت کنه من تپش قلبای شدید داشتم 2 هفته اصلا شبا نخوابیدم و میدونستم که بابام قراره فوت کنه

بابام اصلا مریض و اینا هم نبود ی دفعه فوت کرد

دوست ندارم اینجور باشم

ینی متخصص میاد میگه علتش چیه تو اینطوری هستی؟

اون قدرت روحی فرد هست 

من رویای صادقه زیاد میبینم چه خوب و چه بد و اتفاق میفتن

آهمم گیرا هست حتی تو موارد جزئی

اینا دست خود آدم نیست ولی سعی میکنم مثلا خودمو کنترل کنم که از کسی عمیقا ناراحت نشم تا ضرری نبینه یا اصلا کسی رو نفرین نمیکنم

2706