2737
2734
عنوان

خاهشا بیایید مشکلاتم در مورد سیسمونی و شوهرم و خانوادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 44 پست

خیلی اشتباه کردی که به شوهرت گفتی بخر بعدا پول بهت میدن خونوادمم 

حالا هم اشکال نداره عزیزم ،بیست میلیون رو پنج تومن هم اگه شد بزارن روش کادو تولد یه حساب باز کنن برا نوه شون 

دیگه جواب شوهرتم نده ،بزار بگه برا خودش

بچه رو یکی دیگه بکاره خرج و یکی دیگه بده این اگه حرف زور نیست پس چیه؟؟مادرزن پول قرعه کشی بزاره بده به یکی دیگه بابت بچه ای که یه سب با عشق و حال درست کرده من ری...دم به اونی که این رسم زور و آورد وسط من که نمیزارم خونوادم سیسمونی بدن به اونا چیه هر کی بچه برام درست کرده خرجشم بده نداره گوه خورده کاشته

درخواست دوستی رد میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنداداشم قرعه گذاشته بود اونجا قرعه گذاشتم ولی به شوهرم نگفتم اون در اومد رفتم طلا خریدم

اها خوبه کار خوبی کردی 😊الهی به زودی خدا یه نی نی ناز بهت بده عزیزم

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2731

به پدرو مادرت هیچ ربطی نداره حتی وظیفه اونا خرید جهاز دخترشون هم نیست چه برسه سیسمونی نوه

هرچند که ما هم شهرمون رسمه ولی من مخالفم و انقدر گفتم که شوهرمم هم نظر شده با من

ایشالا که با پول شوهرت نخریده بودی طلا رو😐

البته که خریدم مگه من تو این زندگی حق ندارم پولی که شوهرم بهم میده مال خودمه اون میده واسه خودم هرچی میخوام بگیرم منم میخوام اینجوری خرجش کنم 

2740
بچه رو یکی دیگه بکاره خرج و یکی دیگه بده این اگه حرف زور نیست پس چیه؟؟مادرزن پول قرعه کشی بزاره بده ...

خرج بچه فقط همون سیسمونی نیست 

اونی که کاشته تا اخر عمرش خرج بچش رو میده قطعا

سیسمونی یه کمک هزینه ی اولیه هست 

البته که خریدم مگه من تو این زندگی حق ندارم پولی که شوهرم بهم میده مال خودمه اون میده واسه خودم هرچی ...

عزیزم دزدی میشه اینجوری

پول شوهرت رو خودت برو برا بچت وسیله بخر ،بگو از پس اندازم خریدم 

نه که بدی مامانتت به اسم مامانتت تموم بشه اما با جیب یکی دیگه

به نظر منک نباید شوهرتو مجبور میکردی بخره وقتی خونواده خودت چیزی نخریدن،وظیفه خونوادتم نیستا ولی وقت ...

بچه خودشه چرا نباید برا بچه خودش هزینه نکنه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بگو من دلم نمی‌خواد سیسمونی بدن و تمام 

بگو بچه من و تو هست پدر و مادرم چرا باید هزینه کنند 

از اول این شوهرها رو پر رو نکنید که طلبکار بشن 

و به خانوادت هم بگو کل پولی که می‌خوان سیسمونی بدن رو طلا و سکه بدن به خودت به عنوان کادو زایمان اتفاقا جلو خانواده همسرت هم بدن که خیلی تو چشم بیاد 

چقدر به شوهراتون رو میدید که همه چرت و پرتی بگن

آخه بچه شما به خانوادت چه ربطی داره اونا یچیزیم بخرن لطف کردن نه وظیفشونه 

بزن تو دهنش بگو بچه تو به مامان بابای من چه ربطی داره 

اون بنده خدا ها کلی واسه جهیزیه و حلقه وکادو هزارتا چیز دیگه قبلش خرج میکنن بخدا ظلمه انقدر توقع بیجا دارین

اگه داشتن یچیزی وقتی ندارن برن واسه بچه شما دزدی کنن؟

دوبار بزنی دهن همسرت چرت و پرت گفتن یادش میره مردک پررو

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
عزیزم دزدی میشه اینجوری پول شوهرت رو خودت برو برا بچت وسیله بخر ،بگو از پس اندازم خریدم  نه ک ...

من و اون زنو شوریم منم ازش دزدی نکردم خودش بهم میده که من خرجش کنم منم دلم میخواد اینجوری خرجش کنم 

واقعا درک نمیکنم چرا بعضی خانوما اینجوری هستن ما خانوما هم جمع میکنه واسه بچه اونا یا واسه خونه اونا خرج میکنیم دیگه

2706