2737
2739
عنوان

خاهشا بیایید مشکلاتم در مورد سیسمونی و شوهرم و خانوادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 44 پست

من از اول سفت و سخت گفتم من هیچوقت از پدرم سیسمونی نمی گیرم یکی دیگه عشق و حالشو کنه و بچه درست کنه یکی دیگه سیسمونی بخره برای بچه اون.هردو بچمم خودم گرفتم

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
به نظر منک نباید شوهرتو مجبور میکردی بخره وقتی خونواده خودت چیزی نخریدن،وظیفه خونوادتم نیستا ولی وقت ...

میشه چیزی نخره مگه. یعنی بدون لباس؟؟

اصلا وقتی وضع مالیش اوکی هست برای چی نخره برای زن و یچش خرج نکنه برای کی بخره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بهتر بود خانوادت تهیه میکردن در حد توانشون چند تیکه اگر کم بود بقیه رو خودتون میگرفتبد ولی اگه ...

نه چرا باید مادره همچین حرفی میزد الان من واسه خودم بچه میارم پدر کارگر من چیکار کنه خدا رو خوش نمیاد کسی که بچه میاره خودش موظفه وسیله هاشم تامین کنه .تو این گرونی مردم نمیتونن روز مره خودشونو بگذرونن اونوقت واسه بچه مردم سیسمونی بگیرن

میشه چیزی نخره مگه. یعنی بدون لباس؟؟ اصلا وقتی وضع مالیش اوکی هست برای چی نخره برای زن و یچش خرج نک ...

منظورم اینه ک اسی خودش حرفو آورده وسط ک وام در بیاد میخرنو اینا

اصن از اول هیچی نمیگفت شوهرش خودش میخرید دیگه

بچه ک بدون لباس نمیموند

ولی وقتی اسی خودش میاد تعیین تکلیف میکنه خب شوهرشم ناراحته دیگه

2731
نه چرا باید مادره همچین حرفی میزد الان من واسه خودم بچه میارم پدر کارگر من چیکار کنه خدا رو خوش نمیا ...

دیه متاسفانه این یه رسم چند صدساله هست ک همه دارن اجراش میکنن نمیشه یهو تغییرش داد😔من خودم از این رسما کلی آسیب دیرم ولی چه میشه کرد

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰

واقعااااا فرهنگ سیسمونی غلط ترین فرهنگه رو دوش خانواده دختر وظیفه پدر بچه هست نه پدربزرگ بچه کاش برچیده میشد این رسما

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
2740

اصلا از اول اشتباه کردی گفتی بعدا بهت میدنش 

باید تو سرش فرو کنی ک بچه شما دوتاست و تامین وسایل مورد نیازشم ب عهده خود شماست ن خانواده ها

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
دیه متاسفانه این یه رسم چند صدساله هست ک همه دارن اجراش میکنن نمیشه یهو تغییرش داد😔من خودم از این ر ...

من که نمیذارم مادرم بخاطر سیسمونی و اینا خودشو تو فکر غرق کنه ،۶ ماهه ازدواج کردم و شوهرم نمیدونه رفتم طلا دست دوم گرفتم دادم به مامانم نگه داره گفتم وقتی بچه دار شدیم اینو بفروش بده وسیله های سیسمونی رو بگیر 

من که نمیذارم مادرم بخاطر سیسمونی و اینا خودشو تو فکر غرق کنه ،۶ ماهه ازدواج کردم و شوهرم نمیدونه رف ...

پول از کجا آوردی ک طلا گرفتی 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰

عزیزم رسمو اینارو بریز دور 

اینا همش هدیه است 

میتونی به یکی بگی تو وظیفته برا من هدیه ۲۰ ملیونی بدی؟

هرچی دادن با دل خوش استفاده کن به کسیم ربطی نداره 

مهم اینه به یادت بودنو بچت براشون عزیزه 

دفه بعدم مادر شوهرت چیزی گفت بگو والا طرف ما هدیه بدن منتشو نمیزارن دیگه ..[ی چی بگو جمع کنه خودشو . یکم تلخ بودن گاهی وقتا لازمه /مراقب باش دعوا نشه یکم دلخور ش نهایت]

شوهرتم بگو برا بچت گرفتی غریبه که نیست 

الحمد لله داری خودت میخری چرا چشممون به دست دیگران باشه .. الهی صد هزار مرتبه شکر 

[نرمش کن با حرف ]

2706