2733
2739

اصلا نمیتونم جلوی خودمو بگیرم و بعدش باز عذاب وجدان میگیرم و پشیمون میشم😂😂😂

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔

پفک بخور

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من

منم نسبت به چیپس هیچی جلودارم نیس

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین کار نخریدنه.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2731
2740

من سرماخوردم 

امروز از صبح ک بیدار شدم هیشکی خونه نبود 

نیم ساعت پیش از گشنگی ساندویچ و سیب زمینی سرخ شده سفارش دادم خوردم الان عذاب وجدان دارم🤣🤌😐

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶

من تازه ناهار خوردم سیره سیرم اما باز رفتم کابینت و نگاه کردم ببینم تنقلات چی داریم واسه یه ساعت دیگه دیدم هیچی نداریم گفتم ایراد نداره همین بهونه شد میرم بیرون هم دور میزنم هم تنقلات آجیل مبخرم😂 خیلی شکموام خیلی خونوادگی اینجوری هستیم فقط داداش بزرگم اینجوری نیست 

درخواست دوستی رد میکنم 
2706