2733
2734
عنوان

واییییی خدااا کاش من تا فردااااا بمیرمممممم حالم بدههه😭🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 30 پست
یکم خودخواه باش خانواده اونقدری که وانمود میکنن این چیزا براشون مهم نیست نتیجه که اومد بگو تلاشمو ...

بنظرت عزیزم امیدی هست برا تیر؟  

مرسی ازت ینی یکی هر روز مثل شما با من حرف میزد اوضام بهتر بود🥲🫀🤍

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
تو سال اولته؟آمادگی داری؟من دارم دیونه میشم نمیخام هیچکس رو ببینم

ن من پارسال کنکور دادم امسالم سال اولمه که پشت موندم 

نه بخدا ی چار پنج ماه خوندم ول کردم هیچی یادم نیس

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرت عزیزم امیدی هست برا تیر؟   مرسی ازت ینی یکی هر روز مثل شما با من حرف میزد اوضام بهتر ...

لطف داری عزیزم

اگه تمرکزتو حفظ کنی فقط بخونی استراحتت مفید باشه

بری مشاور برنامه هفتگی با پشتیبانی بگیری حتما موفق میشی

یکیو میشناسم هوشش واقعا معمولی بود تو دو هفته تونست دانشگاه اصفهان قبول بشه

ن من پارسال کنکور دادم امسالم سال اولمه که پشت موندم  نه بخدا ی چار پنج ماه خوندم ول کردم هیچی ...

منم اولا خوب بود الان گندیدهههه خدایا منو به فجیع ترین حالت بکش راحتم کن

2731
لطف داری عزیزم اگه تمرکزتو حفظ کنی فقط بخونی استراحتت مفید باشه بری مشاور برنامه هفتگی با پشتیبانی ...

وواقعا تو دو هفته؟؟؟  چه رشته ای

منم اولا خوب بود الان گندیدهههه خدایا منو به فجیع ترین حالت بکش راحتم کن

و منو هم

2738
یوااااش بابا سکته کردی آروم باش

دعا کن سکته بخداااااا 

دعا کن سکته بخداااااا 

سکته کنم*

عزمزمه آروم باش نگران نباش  اولا ۵۰ درصد معدله سعی کن ترمیم کنی و بالا ۱۹ بگیری  بعد کنک ...

وای گلم یعنی قشنگ میتونم تصور کنم که فردا فقط قراره سه ساعت برم یجا بشینم🥲💔 

یعنی ازم فردا بپرسن چن تا جواب دادی نمیدونم چی بگم

ولش کن بابا کنکور کیلو چنده

دوست دارم اینجوری فک کنم ولی خونواده... 

2706