2737
2739

فردا کنکور دارم و هیچی بلد نیسم چن ماه خوندم و بعد ول کردم الان نمیتونم خودمو ببخشم خاک تو سرم واقعا😭😭💔 از این طرف چپ و راست هی دارن تحلیل میکنن میگن اردیبهشتو خراب کنی کارت تمومه چون سطح سوالا استاندارد بوده واییی لعنت به من خاک تو سرممممممممم الان انقد فکرم درگیره و خودمو نمیتونم ببخشم که حتی برا تیر ی غلطی بکنم صبح برم سر جلسه چیکار کنم واقعا😭😭😭💔💔💔💔 وای خدا

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اولین کار پذیرش واقعیته

و بعدم ی برنامه ریزی درست و ادیت هدف گذاری هات برای کنکور تیر 

نگران نباش ، ب نتیجه فک نکن و بخون، اگر خدایی نکرده نتیجه باب میلت نبود سال دیگ رو ازت نگرفتن 

، فکرای منفی فایده ای ندارن برات جانم

چیزی از ارزش های وجودیت کم نمیشه باور کن، ب حرف بقیه اهمیت نده، تو تلاشتو بکن ولی واقع بین باش 

البته ک هدفت چ رشته ای باشه هم مهمه 

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
وای تو م یا من توام

وای بخدا حاضرم فلج شم ی هفته فردا نرم کنکور بدم😭💔

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
من تف انداختم تو این کنکور که یه دختر میخاد بخاطرش بمیره

😭😭💔💔💔 یعنی به این فکر میکنم فردا پشت کله هم همه از خونواده تا هر کی قراره زنگ بزنن بگن چیکار کردی میخام واقعا نباشم😭

خودتو ناراحت نکنم دوستم هیچ جا هیچ خبری نیست🫠 انشاءا... که کنکورتو خوب میدی ندادیم فدا سرت

فداتشم انشالله ولی خوب بعیده😭💔

2740
اولین کار پذیرش واقعیته و بعدم ی برنامه ریزی درست و ادیت هدف گذاری هات برای کنکور تیر  نگران ...

بله درسته😔💔

گور باباشون برو آزاد بگو عشقم کشید اخه به کسی چه؟

عزیزم خونواده رو چیکار کنم اونا اصلا مهم نیستن ولی خونواده وای بهش فک میکنم دلم خودمو بکشم🥲💔

دقبلا من دلم میخاد ماشین بزنه بهم چجور چشم تو چشم خانوادم شم

وای چقد منییییی تووووو

عزیزم خونواده رو چیکار کنم اونا اصلا مهم نیستن ولی خونواده وای بهش فک میکنم دلم خودمو بکشم🥲💔

یکم خودخواه باش

خانواده اونقدری که وانمود میکنن این چیزا براشون مهم نیست

نتیجه که اومد بگو تلاشمو کردم ولی دیگه نشد

روحو روانت خیلی مهمه تا دوروز تشویق پدرو مادر

2706