2737
2739

میگم من چندجا شنیدم که پسرا از کسی که نقش، مادری تو رابطه اجرا کنه خوششون نمیاد

میخام بدونم دقیقا منظور این چیه

من نامزدم هربار که بهش میگم بیشتر عاشق چیه من شدی

میگه محبتت مادرانس خوب بلدی منو محبت کنی

میخام ببینم ینی کارم اشتباهه؟  یا منظور جمله رو درست متوجه نشدم

چتاشو میزارم پایین ببینید لطفا راهنمایی کنید که چجوری باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه مثل هم نیستن.

پسرای لجو و عصبی بدشون میاد.

وگرنه تو خودت نمیاد یکی دورت بگرده.

بعضی مردا عصبی ان به هر دلیل و طریق خوششون نمیاد بهشون گیر بدی خیلی هم بد دهن و نچسبن.

شایدم منظورش بیشتر بوده می تونی یه مادر خوب بشی بیشتر

همه مثل هم نیستن. پسرای لجو و عصبی بدشون میاد. وگرنه تو خودت نمیاد یکی دورت بگرده. بعضی مردا عصبی ...

ایشون اصلا لج و عصبی نیستن برعکس خیلی صبور و مهربونن

من هم خیلییی کم بهشون گیر میدم اینجا صرفا محبت رو منظورشه که مادرانه میگه حالا من نمیدونم خب الان از این رفتارم خوشش میاد ادامه بدم همینجوری یا تغییرش بدم جریان این سیاست چیه

2740
ایشون اصلا لج و عصبی نیستن برعکس خیلی صبور و مهربونن من هم خیلییی کم بهشون گیر میدم اینجا صرفا محبت ...

سیاست ..یعنی کیاس بودن.خیلی زیرک بودن و این ویژگی رو نه زنان فریب کار بلکه زنان مومن واقعی دارند.پس اول باید فاطمی واقعی شد و شیعی واقعی بعد سیاست بهت اعطا می شه.

سیاست ورای ساده نبودنه یا زرنگیه.

ایشون اصلا لج و عصبی نیستن برعکس خیلی صبور و مهربونن من هم خیلییی کم بهشون گیر میدم اینجا صرفا محبت ...

خدا رو شکر.

ولی سیاست برای تمام عمر خوبه نه حتی ازدواج.در تمام معاشرت ها حتی با پدر و مادر

سکسی میشی براش؟ یا نیستی؟

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
خدا رو شکر. ولی سیاست برای تمام عمر خوبه نه حتی ازدواج.در تمام معاشرت ها حتی با پدر و مادر

بله منظثرم از سیاست اون جلوه ی منفی که تو ذهنتونه اصلا نیست

2706