2733
2734

یکسال از زندگی مشترک‌مون گذشته ، خونه هنوز پرده و فرش نداره !

شاید باور نکنین ولی یکساله هنوز تلوزیون هم نصب نشده🤦🏻‍♀️

بدون هیچ جشن و عروسی‌ اومدیم سر زندگیمون (اینو گفتم که بدونید اول زندگی خرج تراشی نداشتیم) 

خرید تعدادی از وسایل با همسرم بود ، طی این یکسال ذره ذره قطره چکونی وسایل رو خرید😐  هربار با کلی دعوا و جنگ اعصاب ...( پولش رو داره اما خرج نمیکنه )

در خود بطلب هرآنچه خواهی که تویی🍃

خیانت کن😊☺️

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

"یه تخته فرش هم خانواده من باید بخرن" من گفتم با هم بریم خرید کنیم که کل فرش های خونه یه دست باشن ، اینقدر دست به دست کرد قیمتها رفت بالا که پول منم بی ارزش شد خودش هم چیزی نخرید...

حالا هم میگه پرده و فرش رو تابستون میخریم اعصابمو ریخته بهم🤕
۶ متر پنجره یکساله که پرده نداره(طبقه بالا هستیم به هرحال از بیرون دید دارن)

اصلا براش مهم نیست که خونه تکمیل شه لااقل تلوزیون نصب شه ازین کلافگی در بیام 😕

خسیسه؟

تا خودش تصمیم به خرید نگیره ، کسی نمیتونه راضیش کنه!

به جان خودم ماه های اول وسایل و لباسهای من آواره داخل کارتون و کیسه زباله بود ، اینقدر صبوری کردم تا کم کم خرید 

حالا سر خرید این دو قلم آخری جیگرم رو خون کرده 

2740
دقیقاااااا شوهر سابق منم همین اخلاق هارو داشت جوری که دیگه داد خانوادمم در اومده بود

🥺😥

یکساله اخه تلوزیون نصب نکرده اینقدر بی تفاوته هااا 

عین کلاف سر در گم شدم

"یه تخته فرش هم خانواده من باید بخرن" من گفتم با هم بریم خرید کنیم که کل فرش های خونه یه دست باشن ، ...

دعوا راه بنداز بفهمه 

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
بشین خیلی جدی ولی بدون بی احترامی باهاش حرف بزن  ومشکلات بهش گوشزد کن

بخدا جواب درست و منطقی بهم نمیده

همش میگه باشه میخریم حالا میخریم فکر نباش... حرف نمیزنه لااقل بدونم دلیلش چیه آخه؟

پولش رو داره اما خونه رو تکمیل نمیکنه... عید امسال پرده خونه پدرش رو نو کرد! اما به من که میرسه هیچ 

شوهر منم همینه باعث شد خودم همه ی اینکارا رو‌مدیریت کنم خودت دست بکار شو از مرد بی عرضه انتظار حرکت ...

خواهرمم مثل شما 

الان بعد از ۸_۹ سال پشیمونه که چرا این کارو کرده ، چون هنوز آبی از شوهرش گرم نمیشه و همچنان بی خیاله! 

نمیدونم راه درست و منطقی چیه🥺  

بخدا جواب درست و منطقی بهم نمیده همش میگه باشه میخریم حالا میخریم فکر نباش... حرف نمیزنه لااقل بدون ...

عزمزمه شمام اگه واقعا داره باپولاش برو طلا یاچیزی بگیر پس اندازتون بشه نزارتوجیبش زیادشون باشه

2706