2733
2734

اگه کسی میدونه بگه.اگا تجربش رو داشتین.

چند وقت طول میکشه خوب بشه؟

من چون مجردم از اپلیکاتورش استفاده نمیکنم دکتر گفت به قسمت خارجی بزن.تاثیر داره اصن اینطوری؟

نمیدونم ولی من متاهلم با اپلیکاتور استفاده میکنم خیلی بهم میفته یکی دو بار میزنم خوب میشم

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه دکترتون گفته بله حتما داره تاثیرشو من هم داخلی زدم هم خارجشو میزدم چون خارش شدید بیرونم داشتم ...

چه علائمی داشت.مثلا شنیدم بعضیا ترشحاتشون بیشتر شد چون عفونت داشت خارج میشد.شماهم همینطور بودین؟

نمیدونم ولی من متاهلم با اپلیکاتور استفاده میکنم خیلی بهم میفته یکی دو بار میزنم خوب میشم

روش نوشته حتی موقع پریودم باید استفاده کنید . اخه چجوری تو اون وضعیت

علائم شما دیگه چی بود؟ مثلا ترشحاتتون هم بیشتر شد؟

چه علائمی داشت.مثلا شنیدم بعضیا ترشحاتشون بیشتر شد چون عفونت داشت خارج میشد.شماهم همینطور بودین؟

من قبلش خیلی ترشح داشتم پماد و که استفاده کردک ترشحاتم قطع شد،چندروز بعدش ترشح گرفتم دوباره که کلا باردار بودم عفونت نبود دیگه

روش نوشته حتی موقع پریودم باید استفاده کنید . اخه چجوری تو اون وضعیت علائم شما دیگه چی بود؟ مثلا تر ...

خارش داشتم ترشحات که بیشتر نمیشه همون پماد که داخل میره آب میشه و میاد بیرون

پریودی که خودش رحم رو تمیز میکنه میاره بیرون

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
2740