2733
2734
عنوان

میخوام شوهرمو بدبخت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4484 بازدید | 91 پست
خاک تو فرق سرت کنن با این حرف‌زدنت

خاک تو سر خودت واقعیت تلخه دیگه 

زنی که خیانت دیده خوشبخته؟نه 

مردی که خیانت می‌کنه خوشبخته؟نه

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی تو زرنگ نیستی

یکی از آشناهای ما هم شوهرش دادستان بود 

همین کارو کرد 

سوهرش طلاقش داد رفت اون دوس دخترشو گرفت

زنه الان خیلی پشیمونه

تو باید اند زرنگ و قوی باشی ک اجازه تدی هیچ زن دیگه ای زندگی تو رو یه شبه صاحب بشه 

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷

من تاپیکاتو دنبال میکنم.عزیزم به قول خودت الان تنها چیزی که شوهرت داره همون کار و حقوقشه  پس عجولانه تصمیم نگیر فکر خرج و مخارج دخترتم باش.خودت باید شروع کنی به سرکار رفتن و مهریه ت و بذاری اجرا که از حقوقش برداری .تا خونه گرون تر نشده زودتر خونه بگیر خودتم نرفتی حداقل بده اجاره یه پولی هم دستت بیاد.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2728
ولی تو زرنگ نیستی یکی از آشناهای ما هم شوهرش دادستان بود  همین کارو کرد  سوهرش طلاقش دا ...

قضیه اسی فرق داره شوهرشو اصلا نمیخواد به زور باهاشه.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2740
بدبخت تویی که شوهرت خیانت کاره شوهرت هم بدبخته که دستمال کاغذیه

باز تو اومدی

احتمالا شوهر نداری

چه راحت توهین میکنی ب اسی

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
باز تو اومدی احتمالا شوهر نداری چه راحت توهین میکنی ب اسی

نه ندارم خدا واقعا همچین شوهری نصیب دشمن آدم هم نکنه

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه
2706