2733
2734

بچها من یکیو دوست داشتم توی روزمره هیچ فرقی نداره برام نمیاد یادم 

ولی مطلبی بخونم_اهنگی گوش بدم_کتابی ک اون اسم برده رو بخونم یادش میوفتم 

خدایی خاطرات خوبی داشتیم 

گاهی غمگین میشم 

برای هم نبودیم دیگه 

واقعا پسر نبود مرد بود 

امیدوارم هرجا ک هست موفق باشه 

فعلا ک دانشجو ارشده و بعدش میخواد بره سربازی 

کیس های شما در چه حالن؟ 

حال و احوال خودتون چطوره؟ 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

انگار تا آخر عمر قراره تو یه بخش از وجودم بمونه 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط یاد گرفتم

که همه چیزو نمیتونم باهم داشته باشم!

همین خودش گویای قضیه س،ولی خب آره گاهی خاطره ها برام مرور میشن

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
بعد نزدیک 15 سال هنوزم دلتنگش میشم. در اوج نفرت!!  خاطرات قشنگی داشتیم. چه حس قشنگی.  لع ...

چی بگم 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
2740

عاشقش نبودم ولی خییییییییلی نگام میکرد،کنار خونمون تو یه مغازه کار میکرد،وقتی میرفتم انگار تمام وجودش نگاه میشد،بعد از چند سال هم اومد شمارشو بهم داد و گفت زنگ بزن،اونموقع هم که گوشی و اینا نبود،بعدش رفتم از تلفن عمومی بهش زنگ زدم،هیچوقت جوابمو نداد و گوشیشم خاموش کرد

همیشه برام سواله که چرا این کارو کرد

هنوزم شمارشو بلدم،گاهی وسوسه میشم بهش پیام بدم و ازش بپرسم چرا،چون تا یک سال به خاطر این کارش افسردگی گرفتم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤