2733
2734

عصبی بود نتونستم خودمو کنترل کنم زنگ زدم دوبار برنداشت  پیم دادم ...بعدش پیام داد عزیزم خواب بودم ..دیشب دعوام شده من این همه پیام نوشته اون آخرش فقط ی جواب داد بعدا میحرفیم ..بعد دوباره پیام آخر فرستادم .فقط سین زد ..استوری هم گذاشتم فقط نگاه کرد هیچی نگفت یعنی چی

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️

تیکه کنایه رو متوجه نمیشه یا نمیخواد متوجه بشه 

واضح حرفتو بزن بدون توهین کنایه و دعوا 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی اینکه باید محلش ندی و بیخیال بشی ببینی به خودش میاد یا نه ، فعلا رها کن

دو ماه لامصب ول کردم ...رفتم خودش اومد شب عید تبریک گفت دلم تنگ شده فلان دوباره دیک خبری نشد ......بعد من پیم دادم محل ندادم فازش چی

تیکه کنایه رو متوجه نمیشه یا نمیخواد متوجه بشه  واضح حرفتو بزن بدون توهین کنایه و دعوا

حرف بدی نگفتم فقط درمورد بی معرفتی ..و اینک با یکی دیگ هس

دو ماه لامصب ول کردم ...رفتم خودش اومد شب عید تبریک گفت دلم تنگ شده فلان دوباره دیک خبری نشد ......ب ...

آها ببین دلش تنگ شده ولی وقتی پیگیر نیست یعنی برای برگشت تصمیم جدی نداره ولش کن پیگیر نباش 

منم واسم پیش اومد طرف پیام داد بعدش هی منتظر بودم الکی یا پیام میدادم ولی اون از سرش باز. میکرد منم بیخیال شدم اونم استقبال کرد😂🤦🏻‍♀️

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔
2738
آها ببین دلش تنگ شده ولی وقتی پیگیر نیست یعنی برای برگشت تصمیم جدی نداره ولش کن پیگیر نباش  من ...

بعد چند ماه جواب داد 

هم ازش متنفرم هم دوسش دارم 

پسرا اصلا تیکه کنایه متوجه نمیشن

من تکلیف ریاضی به پسرم توضیح میدم منتظرم حالا جوابو بنویسه 

چیزی نمینویسه بهش میگم خب همینطوری منو نگاه کن

دستشو میزاره زیر چونه نگام میکنه

میگم خب بنویس اونوقت مینویسه

شوهرمم همینطور مستقیم باید علت ناراحتیمو بگم تا بفهمه

نمیفهمن دست خودشون نیست

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...