2733
2734
عنوان

بلایی که با ف.ال سر زندگیم اومد…میترسی نیاا

| مشاهده متن کامل بحث + 8393 بازدید | 237 پست
نماز شب خوندن برای بالا بردن شهود نیست  تنها هدف نماز شب خوندن رضای خداست  غیر از این شر ...

نه گلم متوجه منظورم نشدین، می‌خوام تغییر احوالات رو ببینم،وگرنه که همه چی فقط عشق به خدا و رضایت اونه ولاغیر.

دو دلیل داشته گلم اولا شما چشم سومت باز شده بوده به خاطر نماز شب هایی که میخوندی دوم  شما زیاد ...

نماز شب مگه چه فرقی با بقیه نمازها داره که از خواندنش جلوگیری کنن؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ععزیزم چه توفیقی نصیبت شده خوشا به سعادتت، انشالله عاقبت بخیر بشی، شما چند وقته که میخونی؟کی میخونی ...

قربونت برم نه بابا من رو سیاه پروردگارم من والا از ماه مرداد شروع کردم بخوندن راستش براتم تعریف کنم ما رفته بودیم دماوند باغ مادر بزرگم من بی حجابم ولی مادر بزرگم خیلییی مذهبی و سرو سنگینن و خانوم جلسه ایه بعد نشسته بودیم گفتم چرا امام حسین حاجت منو نمیده؟با عصبانیت با خیلی وضع بد بهم گفت چون حجاب نداری چرا باید بده؟خیلی دلم شکست رفتم تو باغ رو تاپ نشستم گفتم خدایا تو اگه منو دوست داری یه پروانه بیاد الان دورم چند دقیقه گذشت یه پروانه سفید اومد یه چرخی دورم زد رفت شاید فکر کنی چرت و پرت میگم اما به امام حسین قسم همین شد خیلی گریه کردم به خدا گفتم من میخوام نماز شب شروع کنم!از مرداد شروع کردم هر شب در هر حالی بودم همون نزدیک اذان صبح میخوندم ولی بعدش رفتم سرکار بعد نیمه شب شرعی نزدیک دوازده اره خواب صادقه که قبلا میدیدم الانم میبینم اما در کل ارامشی کع پیدا کردم با هیچی عوض نمیکنم

2728
لطف دارید.حقیر هم مثل شما در حال اموختنم.هر آنچه هست از اوست و لا غیر.ان شا الله عاقبت بخیر باشید.از ...

اقای عالی و شجاعی و... مطالب خیلی خوبی دارند که خودمم استفاده می کنم اما 

اکثرشون روحانیون حکومتی هستند و گاهی حرف هایی می زنند که با اصل خیلی موارد دینی در تضاده 

مثلا صحبت های آقای شجاعی که جبرئیل با خبر انقلاب اسلامی ایران، حضرت زهرا را آرام می کرده (واقعا این صحبت ها گاهی به دروغ نزدیک می شه) حتی صحبت آقای شجاعی در مورد استفاده از این همه طلا در قبور ائمه و توجیه اون و گفتن که کسی حق نداره ایراد از این مسئله بگیره در حالی که خود ائمه وقتی زنده بودن این طور زندگی نکردن که الان فوت شدن بخواهد قبورشون با وجود این همه فقیر به این شکل باشه و کلا همین آقای عالی که خیلی جاها نشستند و ایرادات حکومت را برخلاف صحبت های حضرت علی، توجیه می کنند. 

ولی مطالب خوب هم دارند. 

ولی در کل، شیوخ حکومتی محسوب می شوند. 

2740
قربونت برم نه بابا من رو سیاه پروردگارم من والا از ماه مرداد شروع کردم بخوندن راستش براتم تعریف کنم ...

جدای از بحث حجاب حکومتی که گند زدن به همه چی

با این روش های بسیار مضحک اجبار حجاب  

اما شما ببینید حضرت زهرا موقع فوتشون حاضر نشدن اندام‌شون پیدا باشه و حتی تابوت استفاده کردن 

پس حجاب یک اولویت بوده برای ایشون و اگر الگو هستند خب حجاب هم لازمه 

حتما به سمتش حرکت کنید. برای تکمیل دین هست.