2733
2739
عنوان

بلایی که با ف.ال سر زندگیم اومد…میترسی نیاا

| مشاهده متن کامل بحث + 8393 بازدید | 237 پست

من وقتی دبیرستانی بودم،نماز شب می‌خوندم وخیلی کم غذا میخوردم،همین تجربه رو داشتم.البته به یه صورت دیگه.

هم می‌دیدم هم موقع خواب روح از بدنم بالاتر می‌رفت.خواهرمم دیده بود.نماز شب که قطع شد همه چیز عادی شد

از جن خیر نمیرسه به بشر ، شیطان قسم خورده به دشمنی انسان ، هم در قرآن کریم هم در بقیه کتابهای اسمانی اورده شده اگر فکر کردین اونها مراعات ما رو میکنن ، دوستی میکنن و...سخت در اشتباهین.ان الشیطان للانسان عدو مبین

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتی دبیرستانی بودم،نماز شب می‌خوندم وخیلی کم غذا میخوردم،همین تجربه رو داشتم.البته به یه صورت دی ...

نترسین ادامه بدین و فقط به خدا و قربش فکر کنید

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
خوب روش اجازه ندادنتون به چه شکله؟

خب کسی که گرفتار شده به موجودات ماورایی به هر دلیلی یا گناه یا سحر و جادو یا ف.ال یا ارث یا هرچی، چیکار کنه از شرشون خلاص بشه؟ شما راهی بلدی؟ چون موجودات ماورایی بعضیاشون خیلی کنه هستن، یه کم دور میشن ولی کاملا آدمو ترک نمیکنن. 

2731
چطوری فرکانس مون تقویت کنیم؟ البته برای فا.ل گرفتن نمیگم کلا به نظرم آدم با فرکانس و انرژی بالا به ...

به زبون ساده باید ویژگیهای منفی رو کنار بزارید یا کم کنید ..شکر گذاری کنید ..با طبیعت ارتباط بگیری و وقت بگذرونی باهاش ..خیرخواه همه باشی و قلبت رو روشن نگه داری

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
خوب روش اجازه ندادنتون به چه شکله؟

من ذهنی باهاشون حرف میزنم و میگم به من نزدیک نشید ..وقتی خیلی بهت نزدیک شن تپش قلب میگیری و نفس تنگی چون انرژی اونا با ما متفاوته...سه بار خواهش میکنم لطفاً نزدیک من نشو و دور میشن ..گاهی خودشونو از دور نشون میدن...یکیشون که خیلی هم ترسناک و معروفه

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
خب کسی که گرفتار شده به موجودات ماورایی به هر دلیلی یا گناه یا سحر و جادو یا ف.ال یا ارث یا هرچی، چی ...

دقیقا تمام مشکل بشر همین دفعشون هست.در تمام دنیا الان این معضل شده .درست گفتین به این راحتی ها نمیرن و شخص گرفتار شده رو رها نمیکنن.این هست که به دوستان اصرار میکنم از ف..ال و هر انچه مربوط به این حوزه هست فاصله بگیرین.سری که درد میکنه رو دستمال نمی بندن.بیان نمیرن.

راهکار بی خطر توحید قوی هست.مراقبه و دوری از گناه.اینها به مومنین آسیب نمیتونن بزنن.هر قدر هم شیطنت کنن چون مومن در حفاظ و حصار خدا و اهلبیت هلیهم السلام قرار میگیره نمیتونن کاری کنن.تنها حصار مطمئن همین هست

2740
بله مرسی🙏🏻🌺

در پناه خدا❤️

اسی دامادم چند سال پیش یه کتاب دعای قدیمی باز کرد دعانویس بهش فت نخونش اگه بخونید پای جن‌ها  تو خونه زندگیت باز میکنی اما اون گوش نکرد همینم شد خواهر زاده هامو اذیت میکردن دیگه قشنگ تو بیداری میدیدن وقتی میخابیدن صدای قاشق قابلمه میاوردن اصلا پشت هم مریضی بدبیاری سر گیجه بعد یه مدت خواهرم  اینا دیدن آرامش ندارم نماز شب شروع کردن  وقتی داشتن میخوندن  جن ها خیلی اذیتشون میکرد همه کار میکردن که اینا نمازشونو بشکنن اما موفق نمیشدن خلاصه رفتن پیش یه سید دعا گرفتن خوب شدن

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
من ذهنی باهاشون حرف میزنم و میگم به من نزدیک نشید ..وقتی خیلی بهت نزدیک شن تپش قلب میگیری و نفس تنگی ...

پیامم رو‌ خوندین پاک کردم؟

2706