2733
2739
عنوان

بلایی که با ف.ال سر زندگیم اومد…میترسی نیاا

| مشاهده متن کامل بحث + 8393 بازدید | 237 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بالاخره میشن.دیر نیست.ترک کنید و به قرآن و اهلبیت پناه ببرین

بستگی داره چجوری باهاشون ارتباط بگیری ..اتفاقا بشدت هوشمند هستن و اگر اجازه ندی بهت نزدیک نمیشن .. 

ارتباط با اهل بیت هم دارم و همیشه کمکم میکننن

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
نه من ظرفیت روحی در این مسائل ندارم

کار درستی می کنید.بحث ظرفیت و فرکانس اصلا مطرح نیست.یک سر به تیمارستان بزنیم میبینیم چخبره.بزرگی  میگفتن ما یکبار با چند تن از اساتید وپزشکان سر زدیم اونجا اکثرا کسانی بودن که خود خواسته رفته بودم و حس قدرت میکردن و دیگه خلاصی نداشتن.چند باز شوک الکتریکی و کلی درمان اما نجات نبود.اوایل اجنه دام پهن میکنن و طرف رو که ببینن خیلی تمایل داره اذیت نمیکنن گاها حسدوستی القا میکنن هر ترفندی بکار میبرن تا شخص حسابی اسیر بشه 

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2738
کلا اگه طرف از نظر فرکانس ضعیف باشه چنان انرژی از دست میده که بیهوش میشه..شما اول باید برای خودت یه ...

چطوری فرکانس مون تقویت کنیم؟

البته برای فا.ل گرفتن نمیگم

کلا به نظرم آدم با فرکانس و انرژی بالا بهتره 

بستگی داره چجوری باهاشون ارتباط بگیری ..اتفاقا بشدت هوشمند هستن و اگر اجازه ندی بهت نزدیک نمیشن ..&n ...

خوب روش اجازه ندادنتون به چه شکله؟

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
و ر ق

دوست نزدیک منم ورق میگیره ..بنظرم به شهودت ربط داره نه ورق یا اینکه خیلی پر انرژی هستی که مشکلی پیش نیومده

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
اسمت چیه عزیزم قابل باشم حتما من که بنده رو سیاهم

برا امضام اگه دلت خواست دعاکن اسمم فاطمه خیلی گرفتارم😭

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭الآنم خونه پدرم هستم واینکه اونی که حرف زده رو نمیشناسم شوهرم چیزی نگفت ولی ان شاءالله که رسوا بشه
تا ر.   وت حالا میگن خیلی عجیب دیگه بدبخت میکنه من دوبار یکی برام گرفت هر چیم گفت درست بودا ولی ...

استارتر شما و دوستان اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید

اینکه کسی بدون اجازه ما به نیت ما ف.ال بگیره چی؟

بازم اثر منفی برامون می افته؟؟

من میدونم اطرافیانم میرن ف.ال همه رو میگیرن! حتی خودشون هم بلدن فا.ل گرفتن به خصوص قهوه تاروات

ارامشی که قران و اهل بیت دارن هیچی نمیتونه به ادم بده تاکید میکنم هیچیییییییی

دقیقا همینه👌🏻

2706