2733
2734
عنوان

بلایی که با ف.ال سر زندگیم اومد…میترسی نیاا

| مشاهده متن کامل بحث + 8393 بازدید | 237 پست

اجنه تو هر خونه ای هست،اما تا کاری نداشته باشی باهات کار ندارند.

هم مسلمان دارند و هم کافر،

جن های مسلمون اصلا با آدم ها ارتباط نمیگیرند،

اونهایی که ارتباط می‌گیرند جن کافر اند که همون میشن شیطان و به خون آدمی تشنه..

برای اینکه به خودت حذبشون نکنی،

نباید زیاد بهشون بپردازی، یعنی فکر کنی، تحقیق کنی و صحبت کنی..

و البته رعایت پاکی و طهارت و انجام غسل ها و به جا آوردن واجبات شمارو از جذب شدن موجودات غیر ارگانیک بهتون ،محافظت می‌کنه.

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو

خواهرم تقریبا هر شب واسه نماز شب بیدار میمونه  یه شب من خواب دیدم یه سایه سیاه دنبالم میکنه (منو خواهرم کنار هم میخوابیم)صب که بیدار شدم خوابمو واسه خواهرم تعریف کردم بعدا گفت همون شب دیدم یه سایه اومده بالای سرت 

غیر از این گاهی میگه که یه سایه هایی میبینه که تو خونه رد میشن

2728
اجنه تو هر خونه ای هست،اما تا کاری نداشته باشی باهات کار ندارند. هم مسلمان دارند و هم کافر، جن های ...

من غلط بکنم بهشون کاری داشته باشم من سرم تو زندگی خودمه اونا هم برا خودشون باشن چیکار بهشون دارم ولی گفتم خب تو وقتی داری ف.ال میگیری داری به زنذگیت دعوتشون میکنی یعنی بیاین بهم بگید!خدا فقط نجاتم داد 

2740
من خرابه اینا نمیرم اصلا بعد همش کارم با قران و ایناست بالا سرم شبا قران میذارم میخوابم

الان یه چیزی میگم که میگی نه...ببین صهیونیستا سال 99 با کمک مرتاضای هندی تونستن رمز الواح مقبره سلیمان رو باز کنن و الان جنا آزادن خواهشا این کار که میگم آب و بجوشون رو انجام بده چون این جنا خیلی اذیتت میکنن خود منم اذیت میکنن اما خیلی کم شده 

البته خواهرم نور هم میبینه و حتی نسیم هم احساس کرده  و اینا باعث شده نترسه

به خواهرت بگو ، هر چی که از نماز شب بهش میدن رو به کسی نگه، حتی شما..

چون ازش گرفته میشه...

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
من فقط میدونم وقتی حتی ب شوخی دنبال جن و این چیزا باشی میاد سراغت ما چند سال پیش با همکارام ب شوخی ...

برادر دوست منم همینطور شده بود. بادوستاش به شوخی و مسخره بازی از اینکارا میکردن، پای جن به زندگیش باز شد. تا حدی که یه مدت تو بیمارستان روانی بستری شد. الان چندسال از اون قضیه میکذره و خداروشکر بهتره. ولی درکل آثار بدش تو زندکیش هست

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
2706