2737
2739
عنوان

شغل خانگی برا خانمها

456 بازدید | 53 پست

سلام بچه ها خوبین 

خیلی تو سایت دیدم که دنبال کار هستین معمولا تو همه تاپیک های کسب درآمد هم رفتم 😂😂

من همیشه گفتم برا یک خانوم خانه دار اگه میخواد تو خونه باشه و بالاسر زندگیش ترید یا معامله گری تو بازار های مالی بهترین گزینه 🤩🤩🤩🤩

من از پارسال درگیر ش بودم و الان دارم کار میکنم خدارو شکر به درآمد هم رسیدم 

به اندازه خرج خودم و بچه هام و اینکه همیشه پول تو کارتم هست 

من شغل خانگی دوست ندارم

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من شغل خانگی دوست ندارم

درسته برا دختر مجرد ویا حتی خانومی که شوهرش اجازه بیرون رفتن میده حرفی نیست 

ولی برا خانمی که دوتا بچه داره شوهرش نمیزاره بده بیرون بهترین‌گزینه

درسته برا دختر مجرد ویا حتی خانومی که شوهرش اجازه بیرون رفتن میده حرفی نیست  ولی برا خانمی که ...

مگه برده داریه اجاره نده بره بیرون؟

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه
میشه بیشتر توضیح بدید عزیزم ؟

عریزم یک بازار مالیه که شما هم از رشد بازار و هم ریزش بازار سود بازار از ساعت ۱۱صبح تا تا۷شب بازه  خوبیه این بازار اینکه ساعتش دست خودتونه هروقت دوس داشتی میتونی کار کنی 

2706