2737
2734
عنوان

خدایا چیکار کنم من

59 بازدید | 9 پست

من کمر درد و گردن درد داشتم بع دوماه دست چپم سر میشه مور مور میشه درد وحشتناک داره شبا تا صبح نمیخابم فردا کنکوره دکتر کوفتی رفتم بدون معاینه و هیچی فقط گفتم استری دارم گفت مال اعصابه دارو مسکن ننوشت تقویتی نوشت حالا من میگم دست چپم کلا سره نمیتونم خودکار دستم بگیرم میگن مال اعصابه من با این دست کوفتی چجور کنکور بدم خدایا😭💔چپ دست هستم و چیزی دستم میگیرم جونم در میاد

دست دردت بخاطر گردنته برو دکتر  احتمالا دیسک گردن یا کمر داری  برو خودتو چک کن دکتر ارتو ...

ممانم میگه مال استرسه من دستم کار نمیکنه دیشب یه سینی چایی اوردم افتاد باور نمیکنن اینا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممانم میگه مال استرسه من دستم کار نمیکنه دیشب یه سینی چایی اوردم افتاد باور نمیکنن اینا

اخه مگه کنکور اینقدر ارزش داره ک اینجوری بلا سر بدنه بیچارت میاری دختر ؟؟ اعصاب و روانت ارزشش بالاتره بدنت مهم‌تره 

بیخیال بابا شد شد نشد هم نشد 

دستت بخاطر گردنت هم هست استرس هم تاثیر داره ولی گردنتو چک کن پیش دکتر 

2731
اخه مگه کنکور اینقدر ارزش داره ک اینجوری بلا سر بدنه بیچارت میاری دختر ؟؟ اعصاب و روانت ارزشش بالاتر ...

بخدا بریدم دیگه نمیکشم خستم هیچی برام جذاب نیست ا خودم از بدنم از وجودم تنفر دارم فقط دلم میخاد خلاص سم بمیرم راحت شم خانوادم اصلا حالمو درک نمیکنن اصلا

بخدا بریدم دیگه نمیکشم خستم هیچی برام جذاب نیست ا خودم از بدنم از وجودم تنفر دارم فقط دلم میخاد خلاص ...

خدایا 🤦🏻‍♀️

این کنکور لعنتی همش باعث عذاب بچه‌ها میشه 

خودتو رها کن بیخیال باش نهایتش خانوادت میخوان سرکوفت بزنن ک توام اهمیت نده هیچی هیچی هیچ ارزشش بالاتر از خودت و روانت و اعصابتو و سلامتیت نیس 

بیخیال دختر خانواده ‌ها همه حرفی میزنن چون درک نمیکنن و فقط خواسته‌ی خودشو نو میبینن پس توام خودخواه باش و فقط خودتو ببین و ب خودت برس 

دنیا ک ب اخل نرسیده 

خدایا 🤦🏻‍♀️ این کنکور لعنتی همش باعث عذاب بچه‌ها میشه  خودتو رها کن بیخیال باش نهایتش خانوا ...

خیلی ممنون که شما درک میکنیو کاش سطح درک همه افراد عین شما بود کاش می‌فهمیدن بچه شون برده اونا نیست خودش باید هدفشون مشخص کن نه اینک زندگیش تباه اونا بشه و هزار کاش دیگر...

خیلی ممنون که شما درک میکنیو کاش سطح درک همه افراد عین شما بود کاش می‌فهمیدن بچه شون برده اونا نیست ...

هر چقدر ک بگم خودتو ناراحت نکن همش حرفه چون تو توی شرایطی قرار داری ک کنترلش دست خودت نیس و مشکل از اطرافیانته فقط تنها کاری ک میتونی بکنی اینه ک خودتو محکم و سرسخت نگه داری و هر کسی هر چیزی گفت سعی کنی بی اهمیت باشی و خودت رو اولویت قرار بدی 

الان حالت چطوره ؟؟ بهتری ؟؟

2740
هر چقدر ک بگم خودتو ناراحت نکن همش حرفه چون تو توی شرایطی قرار داری ک کنترلش دست خودت نیس و مشکل از ...

سلام خوب هستین دستم وحشتناک درد داره فعلا گفتم ببینم چی میشه خوب نشد یه سر میرم دکتر لعنت به این مشکلات اعصاب کوفتی که منشاش همش از همینه مرسی که به یادم بودید یه دنیا لطف کردید ممنونم ازتون🌹♥️😍