2737
2739
عنوان

عروسی داداشمه توصیه ای دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 31 پست
لاغرم ولی لباس نمیخرم چون یکی دوتا دارم الانم دارم خونه میسازم پول نداریم ارایشگاهم نمیرم خودم بلدم

اخه خواهر دامادی نمیشه که

لباس نمیتونی کرایه کنی برا یه شب؟ 

آرایشگاه نرو ولی مژه حتما بزن یا اگر لنز داری..شنیون ساده هم تو اینترنت پیدا کن

اخه خواهر دامادی نمیشه که لباس نمیتونی کرایه کنی برا یه شب؟  آرایشگاه نرو ولی مژه حتما بزن یا ...

لباسام خوبن بخام بخرم هر کدوم چها پنج تومن پولشونه الان خیلی شیکن لنز و مژه خریدم ارایش کامل بلدم شنیم هم حالا شاید برم شاید نرم ساده فر کنم الان داریم خونه میسازیم برم دوتومن پول ارایشگاه بدم بعد شب بیام بشورمش نمیتونم با اون دو تومن کلی وسیله میگیریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیگه چیکار کنم داداشم که ماهی یه بار به سختی میاد زنشم که شهر دوره از اونجا نمیتونه کرایه کنه بابامم ...

میدونی برای چی گفتم چون منو و خواهرم رفتیم برای عقد داداشم بهترین و زیباترین سفره عقد انتخاب کردیم فقط به دلیل اینکه داداشم گفت ما نمیرسیم ماهم مجلس تو خونه بود روز مجلس وقتی آوردن دیدیم یه سفره خیییییلی زشت و سادست داداشم گفت فلانی اونو پسند نکرده با آبجیش رفت اینو انتخاب کرد یعنی رسما 💩💩

دیگه حوصله تعریف کردن قضیه تاجشو ندارم چقدر مسخره بازی درآورد

دیگه از اون موقع بهش محل ندادیم مگر ما وقت و انرژیمونو از سر راه گیر آوردیم 

امیدوارم برای شما اینجوری نشه

قانون جذب:اونی میشم که همیشه بهش فکرمیکنم

رقص نور بگیرین 

بچه ها رو کنترل کنین گند نزن به فیلم 

از قسمت شام فیلم نگیرین خیلی ضایع اس

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
2738
دوره نمیتونه بیاد ولی زنگ میزنم نظری اگه داشت میگم عکس میفرسته برام😘

هر چی دور باشه 

اگه دعوتش کنی و بهش بگی دوس دارم کنارم باشی و بیا احتمالا بیاد 

ان شالله خوشبخت بشند عزیزم 

میدونی برای چی گفتم چون منو و خواهرم رفتیم برای عقد داداشم بهترین و زیباترین سفره عقد انتخاب کردیم ف ...

وااااا چ بی ..... منم چاره ای ندارم وگرنه منم خوشم میاد روز عروس راحت بی دغدغه ارایش کنم برم برگردم ولی نمیشه 

اگه به من نزدیک بودی میگفتم پسر خواهرم از بانک برات بیاره کارمند بانکه 

مرسی عشقم 😘😘ولی نمیشه دیگه اینجام همه جا رفتم ولی نیست باید بگم خاهر شوهرم وقتی میاد از بانک مرکزی بره بگیره

2706