2733
2734
عنوان

عروسی داداشمه توصیه ای دارین

525 بازدید | 31 پست

راجب همه چی پول خرج کردن ،کارای قبل عروسی، تزیینات گردن منه چیکار بکنم چیکار نکنمم خودتون چ کارایی رو نکردین بعد عروسی یادتون افتاد گفتین حیف کاش میکردم اونارو بهم بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

اصلا گردن نمیگرفتم چون میدونم ۱۰۰ خودتم بذاری بعدا از توش حرف در میارن میدادن دست کسی دیگه شما هم بدون استرس به قر و فر خودت میرسیدی

چون قبلا همچین تجربه ای داشتم گفتم

قانون جذب:اونی میشم که همیشه بهش فکرمیکنم

من فقط با خودم میگم چرا بیشتر نرقصیدم

چرا لاغر نکردم که یه لباس شیک تر بپوشم🙂

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
من فقط با خودم میگم چرا بیشتر نرقصیدم چرا لاغر نکردم که یه لباس شیک تر بپوشم🙂

لاغرم ولی لباس نمیخرم چون یکی دوتا دارم الانم دارم خونه میسازم پول نداریم ارایشگاهم نمیرم خودم بلدم

اصلا گردن نمیگرفتم چون میدونم ۱۰۰ خودتم بذاری بعدا از توش حرف در میارن میدادن دست کسی دیگه شما هم بد ...

دیگه چیکار کنم داداشم که ماهی یه بار به سختی میاد زنشم که شهر دوره از اونجا نمیتونه کرایه کنه بابامم دنبال کارای دیگس فقط من میمونم

2706