2737
2734

اصلا هیچ کس رفیق آدم نمیشه 

خیلی همه روابط سطحی و بر اساس حسودی و فلان و بیسار شده منک از همه شون بدم اومده حسود حرف در بیار . پشت همه حرف میزنن از همه توقع دارن حتی حس میکنم پشت خودمم حرف میزنن . اصن نمیتونم آدم واقعا پاک پیدا کنم فقط یکی میشناسم  ک واقعا به کسی کاری نداره اونم خیلی درون گرا و خجالتی ‌ خیلی هم مودب خیلی ازش خوشم میاد ولی جرات ندارم نزدیک اش شم بس که نزدیک آدما شدم دیدم هیولان

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
موافقم

بعد میگن اجتماعی بشین برین تو جامعه ‌ بنظرم باید بگن با آدما حد و مرز داشته باشین ولی با همه ارتباط بگیرین این بهترین راهه

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

تقریبا موافقم 

ولی آخه من ک تک فرزندم خیلییی احساس تنهایی میکنم💔💔

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

دقیقا

من هر جا برا ی نفر ی قدم برداشتم پشیمون شدم

دوستم بینیشو عمل کرده بود رفتم عیادتش 

الان ی زنگ ب من نزده

چند وقته هیچ ارتباطی با من نداره

خواهر برادرا شوهرمم همینطور من بینیمو عمل کردپ از اتاق عمل در اومدم ی زنگ نزدن حالمو بپرسن

منم براشون جبران میکنم ب وقتش

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
تقریبا موافقم  ولی آخه من ک تک فرزندم خیلییی احساس تنهایی میکنم💔💔

منم ازدواج کردم و با شوهرم خیلی دوستیم اما ناچارا چون خیلی دوریم اغلب اوقات مجبورم به دوست پناه ببرم وگرنه با همشون کات فور اور میکنک🥲

2738
منم ازدواج کردم و با شوهرم خیلی دوستیم اما ناچارا چون خیلی دوریم اغلب اوقات مجبورم به دوست پناه ببرم ...

آخیی

مگه شما هم تک فرزندین؟ خب با خانواده وقت بگذرونید

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
آخیی مگه شما هم تک فرزندین؟ خب با خانواده وقت بگذرونید

عزیزم اعصاب خونواده رو هم ندارم باهم هم عقیده نیستیم دعوامون میشه

خانواده‌ هم باز بستگی داره انصافا

خانواده منظورم براى منىركه خودم مادر هستم ،خانواده خودم ،بچه هام و همسرم بهترين رفقام هستن

و در وهله بعد خانواده هاى خودم و همسرم

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…