2733
2734
عنوان

از بغل کردن خجالت میکشم

328 بازدید | 10 پست

سلام دوستان، من با بغل کردن مامان بابام اکیم اما مثلا دوستم گریه میکنه وای میخوام برم تو زمین ولی بغلش نکنم واقعا معذبم نمیدونم باید چیکار کنم، اصلا واسه همین موضوع ترجیحم همیشه بوده که با همه اکی باشم اما دوست صمیمی کسی نباشم که این مسئولیت ها نیوفته رو دوشم، ببینین من واقعا ادم مسئولیت پذیریم همه میگن به خدا، ولی تو این مورد اصلا بلد نیستم.. یا مثلا دوستم واسم تولد گرفته بود تو مدرسه من واقعا نمیدونستم چبکار کنم اصلا روم نشد بغلش کنم یا حتی از صندلیم بلند بشم درحالی که واقعاااا دوسش دارم

چه راهکاری دارید؟ الانم که نمیدونم چرا همه دخترا تا هندیگه رو میبینن هم رو بغل میکنن من اصلا محبت هام با حرف و بغل و بوس نیست ولی تو عمل واقعا به درد اون ادم میخورم، ولی خب دوستام و بقیه مردم احتمالا فکر کنن که بهشون اهمیتی نمیدم که محبت نمیکنم با بغلو ...

Just do it

منم یجوری ام که تا با کسی اوکی نباشم نمیخوام تماس فیزیکی زیاد داشته باشم باهاش

ولی شما فکر کنم یکم مشکل اعتماد کردن داری آره؟

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

اینم بگم که ۱۷ سالم هست

درکل ادم ساکت و ارومی هستم همیشه بقیه هستن که پیش قدم میشن تو دوستی باهام و مهربونن و بغل میکنن و اینا ولی من معذب میشم🤡 چرا اینطوریم؟

Just do it

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینو به دوستات بگو 

بگو نمیتونم بغلت کنم ولی همه جوره کنارتم

خیلی ام بهتره من آرزومه یه دوستی مثل شما داشتم که بتونم روش حساب کنم نه که فقط بغلم کنه و به هیچ دردم نخوره

به قصد پرواز تجربه کردم سقوط را
2728

منم برام خیلی عجیبه

فکر میکنم یه نوع وسواس باشه

من خونه خالم بودم دخترخالم اومد کنارم نشست خودشو ب من چسبوند ک تو گوشیش چیزی نشون بده یکی از عجیب ترین حسهایی ک تجربه کردم بود

البته شاید چون خواهر ندارم عادت ندارم

من فقط شوهر و پسرمو میتونم بغل کنم

نه خواهر و برادر و نه قوم و خویش و نه مامان و بابام و نه دوستام هیچکدوم حتی دست نمی‌دم همشون میدونن بدم میاد درکم میکنن

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
منم برام خیلی عجیبه فکر میکنم یه نوع وسواس باشه من خونه خالم بودم دخترخالم اومد کنارم نشست خودشو ب ...

منم معذب میشم و بدم میاد همچین نامحسوس پا میشم جا به جا میشم

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2740
همینو به دوستات بگو  بگو نمیتونم بغلت کنم ولی همه جوره کنارتم خیلی ام بهتره من آرزومه یه دوست ...

لطف دارین، نمیدونم والا، البته کسایی که باهام چند ساله دوستیم خودشون متوجه شدن احتمالا ولی میدونین اونا هم شاید جلوی بقیه خجالت بکشن که مثلا سورپرایزم کرده من مثل ماست فقط گتم مرسی مممنون مرسی، که مثلا بقیه فکر کنن منی که به عنوان دوست انتخاب کردم بهشون اهمیت نمیدم

درکل حرف شما درسته ممنون🙏🏽

Just do it
اره  دقیقا از کجا متوجه شدید دیر اعتماد میکنم

چون گفتی با پدرمادرت مشکل تماس فیزیکی نداری یعنی یه منطقه امنی داری باهاشون

و من خودمم مشاوره رفتم بهم گفت اعتماد ندارم به آدما و مثلا جاریم بغلم میکنه خوشم نمیاد یجوری میشم و حتی خواهرمم نمیتونم بغل کنم ولی همسر و پسرم نه مشکلی ندارم.

یه بخشیش طبیعیه و میتونی محترمانه بهشون بگی خوشت نمیاد ولی اگه بحث اعتماد کردن به آدما اذیتت میکنه میتونی روش کار کنی بپذیری که آدما قصد آسیب یا ناراحت کردنتو ندارن 

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
منم برام خیلی عجیبه فکر میکنم یه نوع وسواس باشه من خونه خالم بودم دخترخالم اومد کنارم نشست خودشو ب ...

منم از لمس شدن خیلی خوشم نمیاد ولی مامانم رو روزی ۴_ ۵ باری بغل میکنم با بقیه راحت نیستم

مثلا دختر دایی و دخترخالم که عین خواهر هستن برام رو معذبم بغل کنم

Just do it