2733
2734
عنوان

دوستان میشه راهنمایی کنید

39 بازدید | 3 پست

میگم ما خونمون۱۶۰۰میره ماشینمونم ۶۰۰تومن یه وام هم داریم۳۰۰ملیون قراره بگیریم ماهی هم۱۸قسط می‌دیم من به همسرم میگم ماشینم خونه رو بفروشیم به خونه دیه بخریم آخه خونمونم طبقه۳بدون اسانسوره  به اون۳۰۰یه پراید بخریم ولی همسرم میگه صبر کنیم آخه یه قسطمون تا آخر سال تموم میشه قسطمون میشه۸ملیون میگه ماشینمونو نفروشیم به جاش وام مسکن بگیریم نظر شما چیه؟؟؟

به نظر منم بزار یکم قرضا سبک بشه بعدش تصمیم بگیر گلم

آخه من میگم خونمون۱۶۰۰بره وام مسکن ۴۰۰بگیریم دوباره قسطمون میشه ماهی دوباره۸ملیون بااون۸ملیون۱۶ملیون بعد ۱۶۰۰با۴۰۰میشه۲ملیارد پول زیادی نمیشه نمی‌دونم باز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه من میگم خونمون۱۶۰۰بره وام مسکن ۴۰۰بگیریم دوباره قسطمون میشه ماهی دوباره۸ملیون بااون۸ملیون۱۶ملیون ...

به هر حال تو این موارد مرد باید قانع بشه 

اگر صلاح میدونی فروششون بهتره با حوصله و دلیل براش بگو اگر قبول کرد که هیچ ولی اگر قبول نکرد اصرار نکن که سر این موضوع ناراحتی پیش نیاد خدایی نکرده

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2731