2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیسک شدید کمر 

منظورم اینه که توی یه حادثه اینجوری شد؟  اتفاق خاصی افتاد؟

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞
2728
2740

انشاالله که خیره

بنظرم میخوان در مورد شرایط کاریت تصمیم بگیرن

راستش من قسمتی از تاپیک هات رو خوندم و در جریانت هستم

و خودت فرهنگی هستی میدونی که مدیر مدرسه میتونه درمورد نیروهاش نظر بده و با توجه به شرایط شما مدیر میگه شما را نمیخواد و احتمالا بهت کار اداری بدن چون استخدامی اخراجت که نمیتونن بکنن ولی اداری برات سخت میشه بنظرم چون دیگه تعطیلات نداری کاش خانوادت بتونن حمایتت کن و مرخصی بدون حقوق بگیری و یکسال بدون دغدغه و استرس بری دنبال درمانت و استراحت

گلم تو همین سایت دکتر شهرام قاسمی رو خیییلی ازش تعریف کردن من خودمم کمردرد دارم میخوام برم پیشش تهران مطبش

زنگ زدم گفتن مرداد زنگ بزن برای نوبت دکتر از شهریور میاد

ظاهرا از اون دکترهایی هست که ۶ماه ایران و ۶ماه خارج

هرچی هست خیلی تعریفش میکنن و تو سایت های پزشکی مراجعینش بهش میگن فرشته نجات چون خیلی ها را از درد و عمل نجات داده

تو در پناهی و خدا هرگز دیر نمی کند🥰🥰صلوات برای ظهور یادت نره
انشاالله که خیره بنظرم میخوان در مورد شرایط کاریت تصمیم بگیرن راستش من قسمتی از تاپیک هات رو خوندم ...

میشه شمارش برا منم بزاری .منم دیسک کمر دارم البته این اواخر  زدم بی خیالی بهتر شدم .این دکتر شهرام قاسمی شنیدم نوبت دادنش سخته و کفه طبی میده به کمر بعضی ها دست هم میزنه 

.خواهر شوهر منم معلمه یه عملی کرد  بعد یک ماه رفت سر کار اونجا بی هوش شد بخاطر همین مرخصی بدون حقوق گرفت چندمین ماه .استاتر شوهر و پدر مادر داره کاش غرورش حفظ می‌کرد یه مدت بی حقوق می‌گرفت .جون آدم که از پول ارزشمندتر نیست مگر مادرایی که سرپرست بچه هاشو به عهده دارن مجبورن با بیماری سرکار باشن .

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
میشه شمارش برا منم بزاری .منم دیسک کمر دارم البته این اواخر  زدم بی خیالی بهتر شدم .این دکتر شه ...

بفرما

منم از اینترنت شمارش پیدا کردم

خیابان پیروزی - بعد از چهارراه کوکاکولا - جنب خیابان پرستار -پلاک 841 - طبقه همکف

02177476769

تهران

خیابان آفریقا (جردن) - بلوار مینا - پلاک 22

02188774584

تو در پناهی و خدا هرگز دیر نمی کند🥰🥰صلوات برای ظهور یادت نره
بفرما منم از اینترنت شمارش پیدا کردم خیابان پیروزی - بعد از چهارراه کوکاکولا - جنب خیابان پ ...

ممنونم 🙏

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2706