2733
2739

من وزنم کمه رفتم باشگاه توی برنامه ای که برام نوشته گفته کره بادام زمینی هم بخور

منم رفتم از یه مغازه عطاری کره بادام زمینی خریدم بهم یه شیشه کوچیک داد ۲۹۰ الان اومدم خونه با اینکه گذاشتمش تو یخچال خیلییی شل و رقیقه اصلا توی قاشق وای نمیسته مثل سوپ آبکی اونجوریه طعمشم یکم گس و تندتره نسبت به کره بادام زمینیایی که تا الان خورده بودم

قبلا کره بادام زمینی عقاب و ...خریدم سفت بودن حالا میترسم خراب باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

کره بادام زمینی ترکيب بادام زمینی و یک روغن مایع هست‌. اگه نسبت روغنش زیاد باشه، شل میشه. خودشون درست کرده بودند یا بسته بندی بود و تاریخ داشت؟

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
جلو چشمت کشید یا از قبل آماده داشت نکنه اشتباهی حواسش نبوده ارده بهت داده این توضحات واسه ارده است ا ...

نه از قبل داشت اتفاقا  ارده خودم دارم،میدونم مزش چجوریه ولی بازم شک کردم که نکنه اردس

نه از قبل داشت اتفاقا  ارده خودم دارم،میدونم مزش چجوریه ولی بازم شک کردم که نکنه اردس

نه پس همون کره است شاید چون طبیعی و بدون مواد افزودنیه اینجوریه اصولا کره های عطاری یه کم شل تر از حاضری ها هستن

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...
2706