2733
2739
عنوان

نکته عجیب فرهنگیان

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ما درس خون بودیم معدل پیش دانشگاهیم ۱۹.۸۰ بود

منم نمیگم همه که.

همیشه استثنا داریم. ولی چیزی که من توی این سایت دیدم همین بوده. واقعا سه ماه مونده به کنکور تازه می اقتن دنبال منابع و درس... بعدا هم می خوان قبول شدن به بچه های مردم بگن درس خون باشین!؟ تناقض

2731
نه خب. ولی به هر حال یک چیزی باید درس بده دیگه😂 مشکل اصلیم اینه که چطور می شه درس نخونی ولی بعدا ب ...

کنکورجدید فرهنگیان این مشکلو نداره البته اگه درست اجرابشه،چون ۷۵درصد مربوط به ازمونه و۲۵درصد مربوط به مصاحبه پس علنن کسایی که نمره علمی بالا نیارن دیگه به مصاحبه نمیرسن اینجوری عدالت برقرار میشه 

ببین من با مدرک لیسانس ریاضی دانشگاه علم و صنعت ۷ سال آزمون دادم تا بالاخره دبیری قبول شدم.

ولی حرفتو قبول دارم.

وقتی وارد شدم دارم میبینم معلم‌های فوق بی سواد و سطح پایین داره آموزش و پرورش.

من نمی‌دونم پس ماها چرا قبول نمی‌شدیم؟

اینجا کلا جبه گیری خاصی به معلم ها دارند. وگرنه من خودم شاگرد اول مدرسمون بودم ... هرجا خوب هست بد ...

نه والا جبهه گیری ندارم، من خودم خانوادم فرهنگین.

ولی اژ اطرافیان کسایی رو دیدم قبول شدن که باورش واقعا سخت بود.

2740

خب صرف خواستن چیزی دلیل نمیشه بهش برسن که.

اونایی که درسخون نیستن نمیتونن برن فرهنگیان چون نتیجه آزمون نهایی و کنکورشون خوب نخواهد بود.

و اگه وارد این شغل بشی متوجه خواهی شد که بار علمی فقط بخش کوچکی از کاره. اون چیزی که واقعا به کار میاد توانایی برقراری ارتباط سازنده و روش کلاس داری و تدریسه.

وگرنه معلمی هست که دکترا داره و هیچی از کلاسش نمی‌فهمی. از اون ور معلمی هم هست که دوتا جمله که بلده رو آنقدر خوب درس میده که هم مسلط میشی هم خودت میری دنبالش بیشتر یاد بگیری

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
منم نمیگم همه که. همیشه استثنا داریم. ولی چیزی که من توی این سایت دیدم همین بوده. واقعا سه ماه موند ...

عزیزم الان دیگ نمیتونی اینو بگی

الان ۵۰ درصد تاثیر معدله

بغلِ طُ از جنسِ نرمِ بهشته 🙃💙
کی گفته؟ تو دانشگاه ما از رتبه۲رقمی و ۳رقمی اومدن فرهنگیان بعد اینا درس خون نیستن؟

من همه رو نمیگم به خدا. کسایی رو می گم که توی این سایت دیدم، هر روز حداقل چهار تا تایپک می زنن چه جوری فرهنگیان قبول بشیم، تهشم دو ماه مونده شروع می کنن

نه والا جبهه گیری ندارم، من خودم خانوادم فرهنگین. ولی اژ اطرافیان کسایی رو دیدم قبول شدن که باورش و ...

اگر شما کسی رو دیدید که. با تراز پایین رفته دانشگاه منطقه بومی بود چون فرهنگیان بومی گزینی هست 

خب همینو میگم😂 یک جای کار مشکل داره... عمدتا تراز های پایین رو میگیرن. کسی که خودش در دوران مدرسه خ ...

نه اینطور نیس که عمدتا تراز پایینا رو بگیرن

باید بگیم علاوه بر تراز و درس خوندن باید ملاکهای دیگه ای ام برا انتخابشون درنظر میگیرن

یکی از علتهای مصاحبه و گزینشم همینه

ببین من با مدرک لیسانس ریاضی دانشگاه علم و صنعت ۷ سال آزمون دادم تا بالاخره دبیری قبول شدم. ولی ...

اصلا من شاخ در می یارم بعضیا انقدر اب خوردن قبول میشن... در حالی که واقعا سواد ندارن😂

منظورم به همه نیست

2706