2733
2734
عنوان

نکته عجیب فرهنگیان

953 بازدید | 76 پست

سلام. یک سوالی برام پیش اومده. 

به طور منطقی مگه کسایی که می خوان در اینده معلم بشن و فرهنگی باشن، نباید درسشون خوب باشه؟ که بعدا بتونن به بچه های ملت درس بدن و خیلی مسلط باشن و خودشون خوب یاد گرفته باشن؟

چرا عمدتا افرادی که توی این سایتن و فرهنگیان می خوان درس خون نیستن؟ فقط منم که فکر میکنم یک چیزی میلنگه؟؟؟؟

کی گفته باید درسخون باشن 

پسر من پارسال با تراز ۱۱۰۰۰ مصاحبه رد کردن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

والا معلمی بیشتر ب رفتار های شخصیتی خوب نیاز داره درساشم تو دوره دانشگاه میخونه وگرنه کسی ک معلم ابتدایی هست نیاز ب درک فیزیک ندارع 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی گفته باید درسخون باشن  پسر من پارسال با تراز ۱۱۰۰۰ مصاحبه رد کردن

چرا

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
2731

نه چه ربطی داشت

درسای دبیرستان مگه با درسای دانشگاه یکیه

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
کی گفته باید درسخون باشن  پسر من پارسال با تراز ۱۱۰۰۰ مصاحبه رد کردن

خب همینو میگم😂 یک جای کار مشکل داره... عمدتا تراز های پایین رو میگیرن. کسی که خودش در دوران مدرسه خوب درس نخونده له طور منطقی واقعا صلاحیت اینو نداره بعدا به بچه های مردم بگه درس بخونن😀

والا معلمی بیشتر ب رفتار های شخصیتی خوب نیاز داره درساشم تو دوره دانشگاه میخونه وگرنه کسی ک معلم ابت ...

اه اینم نکته ایه. اخه مگه همه میخوان دبیر دبستان بشن؟ جامعه به راهنمایی و دبیرستانم نیاز داره😂

2740
خب همینو میگم😂 یک جای کار مشکل داره... عمدتا تراز های پایین رو میگیرن. کسی که خودش در دوران مدرسه خ ...

پسر من مقاله داره با یک نفر شراکتی کتاب نوشتن الآن دانشگاه همون رشته معدل الف هست 

ولی مصاحبه رد شد 

یه نفر قبول شد که سال آخر با چند تا تجدید رفته بود و دیپلم گرفته بود اینقدر ضایع بود که دانشگاه ردش کرده بودن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
🧐 بعدا درسای دبیرستان/راهنمایی/دبستان رو مگه تدریس نمیکنن؟ باید درس خون باشن دیگه 

نه

مثلا کسی که زیست خونده تجربی،فرهنگیان قراره زیست تدریس کنن؟!

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
پسر من مقاله داره با یک نفر شراکتی کتاب نوشتن الآن دانشگاه همون رشته معدل الف هست  ولی مصاحبه ...

دقیقا همینه. منم افرادی رو دیدم قبول شدن که حقیقتش نمی تونن از روی یک کتاب بخونن...

برام این جالبه که انقدر طالب داره فرهنگیان البته خب پول می دن طالب هم داره. ولی واقعا در مخیلم نمی گنجه که با یک رتبه واقعا پرت بعدا معلم بچه ها بشی و بهشون بگی درس بخونن. 

نه مثلا کسی که زیست خونده تجربی،فرهنگیان قراره زیست تدریس کنن؟!

نه خب. ولی به هر حال یک چیزی باید درس بده دیگه😂

مشکل اصلیم اینه که چطور می شه درس نخونی ولی بعدا به مردم بگی درس بخونن؟ چندان جالب نیست.

مثل کسی که میگه صبحا ساعت پنج پاشین ولی خودش یازده زودتر بیدار نمیشه. پارادوکس داره

2706