2733
2734

تاپیک قبلی خواهرم گفتم ۳۲سالشه یه پسر ۵ساله داره

اومده خونه مادرم برا طلاق

شوهرش دست بزن .توهین.خیانت‌.خرجی نمیده دکتر نمیبره...

البته ب گفته خواهرم ک خودش میگه من خونشون نیستم بدونم

احساسی تصمیم گرفته هیچی نیاورده 

منم میگم برو طلا ها و لباس هات و شناسنامه بچه ات سندماشین و خونه رو بردار لیا

مامانم میگه نه دوربین داره خونه انگ دزدی میزنن بهش 

خواهرشوهرشم همسایه اش هست میگیم ببینه نمیزاره بره خونه

شوهر منم اجازه نمیده باهاش برم 

چیکار کنیم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این دفعه برای طلاق اقدام نکنه بزاره اگه رفت رخونش و درست نشد بعد اینکارو بکن۶

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

اون قبل اومدن باید میورد هم طلا هم مدارک هم لباس

پس خالی خالی اومده!! شما باهاش نرو با پدر یا برادرتون بره.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
این دفعه برای طلاق اقدام نکنه بزاره اگه رفت رخونش و درست نشد بعد اینکارو بکن۶

چجور بره؟شوهرش راه نمیده خونه میگه نری خودم دستت میگیرم میندازمت بیرون

2738
چجور بره؟شوهرش راه نمیده خونه میگه نری خودم دستت میگیرم میندازمت بیرون

یعنی قصد شوهرشم طلاقه؟

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

[QUOTE=336692771]خطر ناکه ... ممکنه اونا بیان بکشنش به قتل برسه....  میتونه یمدت آشتی کنه برگرده خونه چیزارو یو ...[/QUOTE

مامانم همین میگه میگه میری میگیره میزنه باید یه فکر دیگه بکنیم

شوهرش این نمیخاد همش بهش میگه زشتی عین معلول هستی میخام یکی دیگه بگیرم ...پیام هاش ب دادگاه نشون بده ...

نمیدونم والا من اطلاعی ندارم ولی هرطور که هست ایشون اقدام‌نکنه بزار خود شوهرش اقدام کنه

یعنی درخواست طلاق نده؟

نه همینجا دیدم گفتن مرد درخواست بده برای نفقه و مهریه بهتره

2706