2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرعنگیان همش هوشی بود

نیاز به هوش بالا داشت

از این شکل مِکلا و اینا

که من تو این مورد خنگ میزنم

هیچوقت اینارو یاد نگرفتم

البته نخواستم یاد بگیرم جذاب نیس برام😅

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂
2731
فرعنگیان همش هوشی بود نیاز به هوش بالا داشت از این شکل مِکلا و اینا که من تو این مورد خنگ میزنم ...

اشتباه تایپی شد..! * فرهنگیان

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂

فرهنگیان هوش استعدادش فوق العاده آسون بعضی سوالات مهارت معلمی هم نخونده میتونستی جواب بدی انقدر بدیهی بود ... حیف من فنونمو خراب کردم ... هوش استعدادم فقط سوال اون قسمت که ترتیب شاعرارو باید جواب میدادیو جواب ندادم متوجه نشده بودم تست کار کرده بودما ولی مواجه نشده بودم با اینطور سوالا

2740
 فرهنگیان هوش استعدادش فوق العاده آسون بعضی سوالات مهارت معلمی هم نخونده میتونستی جواب بدی انقد ...

جدی!؟ پس چرا اون هوشا برا من سخت بود کلا اون دفترچه..!

یعنی خنگم😭

فرهنگیان هوش استعدادش فوق العاده آسون بعضی سوالات مهارت معلمی هم نخونده میتونستی جواب بدی انقد ...

داداش منم مثل شما میگفت 

میگفت علوم فنون و جامعه خیلی سخت بود دیگه فنون فقط تاریخ ادبیات و چندتا ارایه زده بود

داداشم میگفت بیشتر سوالای فارسی بود سوالای هوشش بقیه درسا چطور بودن؟

میدونی من چشمام به زور میدید

نه که ضعیف باشه نه

ولی تا صبح گریه کردم😐

روانشناسیش خوب بود 

اقتصادم خوب

فنون سخت بود و عربی 

منطق و فلسفه عادی بود متوسط

ولی من شاهکار کردم😐😂

تو اون مستطیله که گفته علامت نزنید زدم

نوشته بود اگه کسی علامت بزنه پاسخنامه ش تصحیح نمیشه..🚶🏻‍♀️

2706