2733
2734

سوهان روحمن انقدر تو همه چیم دخالت میکنن

چطور میشه ازشون جدا بشیم بریم تنها زندگی کنیم؟

تجربه ایی از تنها زندگی کردن دارین؟

اگه پول و درآمد داری میشه . وگرنه یکاری پیدا کن از صلحتا شب بیرون باشی 

بدبختی نمیذارن برم سر هرکاریی وگرنه خیلی وقت بود وارد بازار کار میکردم خودمو نمیذارن هرهنریی یاد بگیرم مثلا ارایشگریی فلانه وخیاطی بهمانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدبختی نمیذارن برم سر هرکاریی وگرنه خیلی وقت بود وارد بازار کار میکردم خودمو نمیذارن هرهنریی یاد بگی ...

تنها راهش اینه مقاومت کنی .اگه میدونی حرفت درسته .

🤍بنگر و بشنو ، بگذر و بِه شو .. 🕊                               
2728
2740
تنها راهش درس خوندن و قبول شدن تو یه رشته ی خوبه

میخواستم همین کاررو بکنم ولی نمیذارن میگن سنت رفته بالا زمان خودت تلاش نکردیی پس دیگه باید بسوزیی بسازیی تااخر نتیجه شو ببینی انگار چی کردم 

مهره داغم کردن 

انگار تو جهنمم نامه اعمال دادن بهم حالا وقت مجازاته

خیلی خسته ام

تمام امیدم شده اینکه از مهر میرم دانشگاه شهر دیگه ی فرصت گیرم میاد ولی نمیدونم اونجا از چی شروع کنم ...

خب فرصت خوبیه .

کم کم دستت میاد ، درساتو خوب بخون ، درکنارش تونستی زبان هم بخون و کار خوب پیدا کن .تا وقتی پول تو جیب آدم باشه کسی چیزی نمیتونه به ادم بگه

خب فرصت خوبیه . کم کم دستت میاد ، درساتو خوب بخون ، درکنارش تونستی زبان هم بخون و کار خوب پیدا کن . ...

کار خوب مگه با هرمدرکی میدن؟

از رشته ی فعلیم موقعیت شغلی چرتی داره اصن یعنی کار نداره یا خیلی کم داره

شما مستقلی؟

کار خوب مگه با هرمدرکی میدن؟ از رشته ی فعلیم موقعیت شغلی چرتی داره اصن یعنی کار نداره یا خیلی کم دا ...

با یه مدرک که نمیشه .باید مهارتهای دیگه هم یاد بگیری .مثلا زبان خیلی واجبه .

من متاهلم عزيزم 

با یه مدرک که نمیشه .باید مهارتهای دیگه هم یاد بگیری .مثلا زبان خیلی واجبه . من متاهلم عزيزم 

اره فکریی درمورد زبان دارم حتما یاد میگیرم چون کلاس نرفته انگلیسیم در سطح خوبیه

بدبختی برای مهارتم کلی ازت پول میگیرن این اموزشگاه ها  شماعم موفق باشی عزیزم

عزیزم الان یوتیوب همه چی یاد میده .خودت و بیشتر بزار تو فضای انکلیسی،  موزیک ، فیلم و ...بعد چندوقت خودتومیفهمی پیشرفت کردی

2706