2733
2734
عنوان

حرف خیلی زشت برادر شوهرم به من

310 بازدید | 20 پست

سلام

بچه ها من بابام ازدواج دوم کرده از خانومش یه بچه داره 

شوهرم باباش ازدواج دوم کرده بوده ولی بچه نیومده و فوت کرده

دیشب همه دور هم نشسته بودیم برادر شوهرم گفت آره آقای فلانی (بابای منو نگفت )تو سن ۶۰ ۷۰ سالگی بچه آورده خیلی خجالت اوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم خیلی خجالت کشیدم خصوصا جلوی جاریم اگه اونا نبودن راحت میتونستم حرفمو بکم ولی فقط گفتم خب شرایط ...

چه مودبانه جوا دادی من بی ادب میشم در اینجور مواقع میگم به شما چه ربطی داری مگه خرجش و تو میدی دزدی کرده که خجالت آوره اونی که غیبت میکنه باید خجالت بکشه فکر کنم چون همه با اخلاق سگی من آشنایی دارن جرات ندارن حرف خونوادمو جلو روم بزنن حتی خونواده شوهرم رو نمیدم اصلااا

درخواست دوستی رد میکنم 
۶۵ اینا

اره حق داری من بودم ناراحت میشدم 

همونجا جواب میدادم مثلا میگفتم منظورتون چی بود ازین حرف 

ولی حالا که جواب ندادی یه روز تنها جایی دیدیش بگو بهش . قبلش به شوهرت بگو که میخوام بهش بگم 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم صبورباش و ناراحت هم نشو ، ی بار که دوباره پیشش بودین ،بگو مردم انقدر فضول و به دردنخورن ،به همه چی آدم کار دارن ، تا خصوصی ترین مسائل هم فکر میکنن حق دخالت و نظر دارن ، اتفاقا ی روز داشتم به بابای خدابیامرزتون میگفتم که حاج اقا مردم فضولن حالا ی زن میگیری تا ی عمر پشت سرتون حرف میزنن...

اره حق داری من بودم ناراحت میشدم  همونجا جواب میدادم مثلا میگفتم منظورتون چی بود ازین حرف  ...

اره به شوهرم گفتم من اونجا خیلی خجالت کشیدم چون شرایط بابای منم همینه 

ولی هیچی نگفت حس کردم که ناراحت شد از داداشش

2706