2733
2739
نه بابا چرته من و کسی که عاشق هم بودیم رفتیم گفت بدون هم نمیتونید و این حرفا ولی اون الان بچه هم دا ...

به من گفت کلا به هم نمیرسید بختت بسته هست ستاره ها جفت نیست یعنی شب و روز گریه کردم تو خونه فشارم پایین بود

نه بابا چرته من و کسی که عاشق هم بودیم رفتیم گفت بدون هم نمیتونید و این حرفا ولی اون الان بچه هم دا ...

شما که رفته بودید تعریفش را شنیده بودید مثلا انسان مطمئنی بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخت منم بسته هست ولی من دارم با قرآن و نماز سعی در نابودیشون دارم، نماز باطل السحر حضرت فاطمه زهرا ...

نماز باطل السحر حضرت فاطمه زهرا را سه روز هست میخونم بقره را هم شروع کردم بخونم

ببخت منم بسته هست ولی من دارم با قرآن و نماز سعی در نابودیشون دارم، نماز باطل السحر حضرت فاطمه زهرا ...

به شما گفتن جادو کردن بختتون بسته هست یا از اول به من گفتن یکی طلسم کرده یکیش هک گفت از اول بختت بسته هست

2731

اینایی که فالگیرها یا دعانویس ها میگن ستاره ها جفت هست یا نه بهم میرسین یا نه واقعا واقعیت داره

2740
2706