2733
2734

سفارش دادم از خانمی تازه رسید . عزیزان این کرم‌رو برای صورت استفاده کنم.؟ چون کلا نمی‌دونم چه مرطوب کننده ای برای صورت که حساسه استفاده کنم لک نندازه منافذ را باز نکنه و.... توی ترکیباتش الکل داشت دست و دلم لرزید ...آخه من چرا همش سر مرطوب کننده گیرمممممم

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.
من مای میزنم هم ارزونه هم عالی

آخه از اون بد میگن

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیدرودرم از این کاسه ای ها که رنش زرشکیه؟

نه از پلاستیکی ها عکسشو الان میذارم 

هیدرودرم از این کاسه ای ها که رنش زرشکیه؟