2737
2734

میخوا آب بخوریی میخوا تصمیم گیرنده باشن 

تونستی تو موقعیتی باشی ک مورد تاییدشونه دوست دارن درغیر این صورت میشن سوهان روحت

از ی درس خوندن ساده تا ازدواج هرچیز فکر میکنن تصمیم گیرنده ی اصلین نگید صلاحتو میخوانو اینا 

چیزیی ک ۲۴ سال عمرم فهمیدم وقتی براشون بشی ی کارت سوخته ک نتونستی اون افتخارات والا براشون بدست بیاریی بیخیالت میشنن و میندازنت اونور میرن سراغ بچه بعدیی

گاهی وقتا حس میکنم در زندگیم نباشن ارامشم بیشتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا خیلی اعصاب میحواد ولی جلوشون کوتاه بیای باختی من کوتاه اومدم

امیدم به اینکه از مهرماه میرم دانشگاه شهر دیگه تاحدودیی مسئولیتم با خودم میوفته بخدا بهترین کار جدا شدن از خانوادست

شکر خدا ازدواج کردم. از ۲۰ له بعد دیگه زندگی با خونواده خیلی سخت میشه

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

واسه من حتی تو رنگ لباسامم دخالت میکنن

لباسی که خودم دوست دارم اصلا مهم نیست...

ازدواج و بقیه زندگی هیچ

نادان تر از کسایی که ویژگی چند تا آدم اطرافشون رو دیدن و به کل افراد یک قوم نسبت میدن نداریم.

اینجورینگو 

من حسرت میخورم ک حرفشونو گوش ندادم ک حالا بهتر از خودم خودم باشم 

بچه ثمره عمر ادمه 

دلت میخواد ی جوری زندگی کنه ک ب جایی برسه 

کار و شغل خوب داشته باشه 

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
شکر خدا ازدواج کردم. از ۲۰ له بعد دیگه زندگی با خونواده خیلی سخت میشه

اصن نمیتونن قبول کنن ی دختر بزرگ شدیی چهارتا تصمیم قراره خودت بگیریی

الان راضی هستی؟من میترسمم ازدواج کنم اونم بخوا کنترلم کنه شانس ندارم

اینجورینگو  من حسرت میخورم ک حرفشونو گوش ندادم ک حالا بهتر از خودم خودم باشم  بچه ثمره ع ...

شما تو شرایط الان من نیستی الان خانواده ی من ازم میخوان بشینم نه ازمونی بدم و تلاشی دیگه کنم چرا؟چون سنم ۲۴عه و قبلا اشتباه کردم پس دیگه باید بسوزم بسازم با اشتباهم

مگه قیامته؟اینام مامورای عذاب منن

هرخانواده ی خوبی نیست بعضی خانواده ها تمام ضررهایی ک بهت زدن از روحی رو فراموش میکنن و فق سر اشتباهات تو تاکید دارن

اصن نمیتونن قبول کنن ی دختر بزرگ شدیی چهارتا تصمیم قراره خودت بگیریی الان راضی هستی؟من میترسمم ازدو ...

دقیقا یجور رفتار میکنن انگار مایملک اونایی و خودت هیچی نیستی 😑

والا من راضی ام ولی کلا ازدواج سخته مسئولیت زیاد داره

اگه آدم خوبی پیدا بشه اختلاف سنی کمتر باشه که درک کنه و اینا خوبه... الان من اصلا احساس محدودیت نمیکنم ولی انقدر کار و مشکل هست احساس آزادی هم ندارم

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
دقیقا یجور رفتار میکنن انگار مایملک اونایی و خودت هیچی نیستی 😑 والا من راضی ام ولی کلا ازدواج سخته ...

خیلیا برای فرار از دست خانواده ازدواج میکنن حالا شانسشون بگیره یارو ادم خوبی میشه نگیره زندگیشون بدتر میشه من نمیخوام این ریسکو کنم علاقه اییم به زندگی متاهلی ندارم والا موندم چی کنم

خداروشکر شما راضی هستی حتما شوهرت خوبه و اره زندگی متاهلی خیلی مسئولیت داره

خستم کردن دیگه بخصوص سن بالا تحمل کردنشون صبرعیوب میخواد

خانواده ی من آخ آخ . دوست داشتن من برده باشم .سرکار نرو هرجا میری به ما اطلاع بده چادرسرت کن . بعد من هیییچ کدومو انجام نمیدادم کار میکردم واس خودم برو وبیا و فلان . موند موقع ازدواجم دوباره شروع کردن ک حقوقتو بده ب ما شوهرت بدونه پولداری میگیره ازت😅بعد گفتن جدا شو ما خوشمون نمیاد از پسره.  بعد دیدن پیروز نمیشن شروع کردن تهمت ب شوهرم . بعد کم محلی کردن فرق گذاشتن اووووو بخوام بگم اندازه ۱۵ سال باید بگم . منم کات کردم خلاص الان چندین ساله خبرشون ندارم

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2706