2733
2734
عنوان

اگه یه بازیگرمعروف عاشقتون بشه حاضریدقیدشوهرتونوبزنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 58 پست

شوهر که ندارم اما نه 

چون سلبریتی ها عاشق نمیشن فقط تصمیم میگرن یه مدت زندگی شون رو با یکی بگذرونن 

سلمان خان هم از پدرم بزرگتره 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه شوهرمو دوست دارم .تو مشکلاتم اون کنارم بوده انقدر نامرد نیستم .ادم معروفا هم مثل بقیه ادمان و  بی عیب نیستن. و چون پولدار و معروفن دلیل نمیشه خوشبختت کنن اکثرا خیانتکارن

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2731

وای اگه عاشق بشم به هیچ وجه شوهر خودمو با هیچ مردی عوض نمیکنم حتی اگه دیکاپریو بیاد خواستگاریم

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
شوهر که ندارم اما نه  چون سلبریتی ها عاشق نمیشن فقط تصمیم میگرن یه مدت زندگی شون رو با یکی بگذ ...

چندسالشه؟

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2740

پس, اگر فردا روزی شوهرت یکی بهتر خوشگلتر از تو پیدا کرد تو رو ول کرد نباید ناراحت بشی...

این چه تایپک بی محتواییه

تشویق و تحریک به خیانت!

واقعا که!

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2706