2733
2739

هردو عصبی بودیم بعد تنها حرفی که بهش زدم ببند دهنتو بود که با اینکه عصبی بودم و همه چی تقصیر اون بود باز احترامشا نگه داشتم بعد یهو در اومد بهم گفتم حالا هری انقدر شعر نگو...

منم دیگه پیاماشا سین زدم و هیچی نگفتم چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
دیگه محل نده بهش جوابشو نده فعلا چون باید یاد بگیره درست حرف بزنه

نمیفهمه انقدر بهش تذکر دادم باز وقتی عصبی میشه اوضاع همینه بعدم میگه عصبی بودم دست خودم نیست 

یعنی چی   اجازه میدی بهت بی احترامی😒✋🏻 کنه سین میکنی فقط ج نمیدی !!😑خب بلاک خدا برا چی افری ...

با پیج یکی دیگه بهم پیام داده میگه منم عشق قبلیت و از ین چرت و پرتا 

عذرخواهی تو دهنش نیست 

نمیفهمه انقدر بهش تذکر دادم باز وقتی عصبی میشه اوضاع همینه بعدم میگه عصبی بودم دست خودم نیست 

با تذکر درست نمیشه باید جوابشو ندی تا اذیت شه که بعدا یادش بمونه اگه حرف بد بزنه تنبیه میشه

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️
با تذکر درست نمیشه باید جوابشو ندی تا اذیت شه که بعدا یادش بمونه اگه حرف بد بزنه تنبیه میشه

الان همینکارو میکنم حالا با پیج یکی دیگه بهم پیام داده و گفته منم عشق قبلیت و نمیدونم چیه چندتا فیلم فرستاده سین نزدم هنوز 

چکار کنمممم

الان همینکارو میکنم حالا با پیج یکی دیگه بهم پیام داده و گفته منم عشق قبلیت و نمیدونم چیه چندتا فیلم ...

کلا جواب نده فقط اینطوری به مردا فشار میاد و درست میشن

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️
2706