2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
نمی دونم من مجردم و تا حالا ضد بارداری مصرف نکردم 

پس چرا میگی امکان نداره ببین من پریو  قبلیم قرصو خوردم الان قطع کردم پریودم ولی پریودیم کمه میشه شدنش ولی پریود نمیخوام بشم ماه بعد این مشکله

سلام، پاسخ به این سوال نیاز به اطلاعات دقیق تری مشتمل بر سن، شرایط فیزیولوژیک فرد و علت نیاز فرد به تاخیر انداختن خونریزی داره و صرفا با سوال ارائه شده امکان پاسخ وجود نداره. اما با توجه به سوال مطرح شده بعید به نظر می رسه صرفا با داروهای خوارکی بشه کاری کرد. بهتره با متخصص زنان مشورت کنید.

من ۶ فروردین ماه پریود شدم اونم به واسطه قرص سیپروکامپاند یعنی چند ماهه ک فقط باقرص پریود میشم 

و۲۸ فروردین ماه رابطه بدون دخول داشتم ولی روی واژن تخلیه شد منی و من بعد یساعت ۵ تا قرص سیپرو باهم خوردم الان امکان بارداری وجود داره؟؟؟خیلییی میترسممم😭😭

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️
من ۶ فروردین ماه پریود شدم اونم به واسطه قرص سیپروکامپاند یعنی چند ماهه ک فقط باقرص پریود میشم  ...

سلام، دقت بفرمایید که شما 22 روز پس از شروع دوره رابطه داشته اید که در این زمان امکان منجر شدن رابطه به بارداری حتی اگر پیشگیری هم انجام نشه کم هست. همچنین منی خارج از بدن تخلیه شده است که احتمال باداری را خیلی کم می کنه هر چند مواردی از بارداری با تماس سطحی یا بارداری ناشی از ترشحات پیش از انزال هم وجود داره. لذا با توجه به این شرایط احتمال بارداری برای شما بسیار کم بوده. اما در صورتی که حساسیت زیادی دارید و اضطراب این موضوع براتون قابل کنترل نیست بهتره از روش های پیشگیری از باداری با اطمینان بیشتر استفاده کنید.

نکته دیگه ای که لازمه خدمتتون بگم این هست که قرص سیپروترون کامپاند جهت پیشگیری از بارداری کاربرد نداره و برای این موضوع بهترین گرینه لونورژسترل و در رده بعد ال دی یا اچ دی هست که در صورت نیاز میتونم نحوه استفاده رو توضیح بدم خدمتتون.

سلام، دقت بفرمایید که شما 22 روز پس از شروع دوره رابطه داشته اید که در این زمان امکان منجر شدن رابطه ...

بیبی چک زدم منفی بود دکتر بهم سیپرو داده به روش همون ال دی عمل میکنه ولی یکم ضعیف تره باز استرس دارم من🥲خداکنه پریود شم اونقد گرمیجات خوردم امروز یکم لک قهوه ای دیدم

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️
2706