2737
2739
عنوان

کنکوووووووووووووووووووووور

258 بازدید | 24 پست

یه مستطیلی بود 

بالاش نوشته بود تو این مستطیل علامت نزن

اگه زدی پاسخنامت تصحیح نمیشه

منم یه راست هررر پاسخنامه ای بهم میدادن تو همون مستطیلش از عمد علامت میزدم..!

چون میخواستم فقط تیرو بدم ،حالا که رفتم اردیبهشتم دادم یه جور نگران شدم گفتم اینجوری کنم بلکه از نگرانیم کم بشه..!

حالا واقعا پاسخنامه هام تصحیح نمیشن؟؟؟؟

بعدم من جامدادی بردم سر جلسه ،،گفتن نبرید 

ولی بردم بعد که اومدم بیرون متوجهم شدن

خانمه شناسنامم رو نگا کرد گفت برو...

فکر کنم دیگه تصحیح نشدنش قطعیه

تصحیح میشه🤔

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂

نه دیگه تصحیح نمیشهع

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب کلا چیزی نمیزدی چرا انقد لقمه رو دور سرت پیچوندی🥴

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
2738

اون مستطیل بالایی برا اونه که وقتی خواستن تصحیح الکترونیکی بکنن جوابات رو با اون مستطیل بسنجن 

چون دفترچه ها A,  B ,C هس و جواب تست برا هر کسی گزینه اش فرق میکنه 

برا تصحیح درست اون مستطیل رو گذاشتن

شکر

چرا

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم
خداقوت پهوان منم خراب کردم خاک توسررررم

تیرو بده

نهایی رو بده

🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

اصلا حال ندارم استرس بگیرم🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂
خب کلا چیزی نمیزدی چرا انقد لقمه رو دور سرت پیچوندی🥴

خرم دیگه

اخه اونجوری تصحیح میشد

خدایی فازت چیه😐چرا با اینده ات بازی میکنی اومدو خدایی نکرده تیر سرما خوردی میخوای چی کار کنی

پشماااام:))

انشالله که نخورم

ولی من اگه سرما بخورم کسی نمیفهمه

چون تا ۳،۴ روز اول گلوم یه حالتی میشه که میفهمم میخوام سرمابخورم ،،وقتی اینجوری میشم چندتا قرص میندازم پایین ،میخوابم ..بیدار که میشم اثری ازش نیس

2706