2733
2739

من چند روزه سرما خوردم شدید دیگه دماغم زخم شد انقدر ابریزش داشتم...☹️

دیگه دیشب خسته شدم به شوهرم گفتم برو دم در از درخت چنتا برگ بکن خدا پدرتو بیامرزه بریزم تو آبجوش

دیگه پاشد رفت آورد ریختم تو کاسه بزرگ با آبجوش رفتم زیر چادر کاسه رو گرفتم جلو صورتم

بماند یه یکی از سوراخ دماغام باز شد اون یکی نشد 🤣🤣

ولییی بخار که خوابید و از زیر چادر اومدم بیرون یهو دیدم عهههه

صورتم خیس شده از شدت بخار و از مریضی حالیم نشده بوده که همه بخار رو صورتم نشسته

حالا بعدش رفتم تو آینه نگاه کردم دیدم باه باه چه جاذاب چه شفاف چه خوشگل 😍😂😂😂

دیگه قسمت شد اثر جالب بخور اکالیپتوس رو صورتو ببینم قبلا میدیدم تو اینستا چرت و پرت میمالن به صورتشون و بخور اینا میدن میگفتم چه حوصله ای دارن نگو واقعا اثر داره 😆😆

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
شما بخور خالی هم میدادی اون لحظه صورتت شفاف میشد عزیزم😐😂 ربطی ب اکالیپتوس نداره

وای اسمتو دیدم پشمام ریخت 😂😂😂

آره ربطی به اون نداشت ولی کلیتشو تاحالا امتحان نکرده بودم

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما بخور خالی هم میدادی اون لحظه صورتت شفاف میشد عزیزم😐😂 ربطی ب اکالیپتوس نداره

منم دقیقا همینو میخاستم بگم😂

من بچه بودم خیلی خوشم نیومد سفید میشدم همش اینکارو انجام میدادم

2731

من استراحت مطلقم. از روی تخت به جز واسه دستشویی پا نمیشم. هیچ کسی هم از اطرافیانم سرما نخورده ولی من چند روزه شدید سرما خوردم. یعنی یک جعبه دستمال کاغذی رو توی دو روز تموم کردم. همچین آب ریزش بینی واقعا بی سابقه بود برام 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
من استراحت مطلقم. از روی تخت به جز واسه دستشویی پا نمیشم. هیچ کسی هم از اطرافیانم سرما نخورده ولی من ...

بدن خیلی ضعیف میشه به خودت برس

منم از بعد زایمان تا حالا شونصد دفعه مریض شدم

بدن خیلی ضعیف میشه به خودت برس منم از بعد زایمان تا حالا شونصد دفعه مریض شدم

واقعا بارداری و زایمان همش برای بدن زن ضرره  

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40