2733
2734
عنوان

اینستاگرام بلاکم کرده😐

236 بازدید | 14 پست

نمیتونم کسی رو فالو کنم

چرا؟

تعداد فالووینگام در حد ۱۰ نفره

چیکار کنم درست شه؟

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش

تازه پیج زدی؟؟؟؟

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه پیج زدی؟؟؟؟

آره یکی دوهفتس

قبلی ها رو هم بلاک میکرد پاک کردم!

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
2731
یدفه زیاد فالو کردی کازیش نمیشه کرد باید صبر کنی 24ساعت

الان چند روزه همینطوره

نباید یه کاریو زیاد انجام بدی مثل لایک کامنت فالو

آخه ۱۰ نفرم تعداد زیادی نیست.

الان چه کاری انجام بدم درست شه

2738
منکه نمیتونم کامنت بزارم جایی،پیجم جدیده

من چند تا اکانتو سر همین موضوع پاک کردم خیلی بده

چون زیاد ادد کردی فکر کرده رباتی بلاک کرده لینک پیجت رو از طریق واتساب برای یک دوستی آشنایی بفرست

نمیخوام دوست و آشنا داشته باشن،واتساپم ندارم

منو بی دلیل تعلیق کرد 

درخواست دادم رفع شد بعد از 16 ساعت رفع شد دوباره تعلیقم کرد درخواست دادم بعد از 2 روز رفع شد احتمالا بخاطر فیلترر شکن هاست، نوع فیلترر شکن رو عوض کن 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
منو بی دلیل تعلیق کرد  درخواست دادم رفع شد بعد از 16 ساعت رفع شد دوباره تعلیقم کرد درخواست داد ...

معنی اسم کاربریت چی میشه

معنی اسم کاربریت چی میشه

یه لحظه فکر کردم خودم جواب خودمو دادم 😂

کولان به کوردی یعنی کوچه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
یه لحظه فکر کردم خودم جواب خودمو دادم 😂 کولان به کوردی یعنی کوچه 

😂برای منم عجیب بود

2706