2733
2734
عنوان

ناهار چی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1509 بازدید | 99 پست

متولد 85 هستی اسی؟؟
واقعا 13 سالگی شوهر کردی؟
خسته نبااااااااااشی گلم حس خوبی ازت گرفتم

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه طرز تهیه شو بگین؟ 🙏🏻 ممنون میشم😘🥰

یک قاشق آرد 

یک قاشق سس خردل 

دو  قاشق ماست 

یک عدد تخم مرغ 

نمک و فلفل و سیر رنده شده 

یک عدد پیاز رنده شده 

اینها را مخلوط کنین و سینه مرغ ها را بخوابونین توش...سینه های مرغ باید به صورت ورق های نازک و پهن برش بخوره و با بیفتک بکوبی روش تا ضخامتش کم بشه 

مثل عکس زیر

بعد از چند ساعت،

بعد پودر سوخاری (ترجیحا از برند هاتی کارا) را کف سینی بریز و تکه های مرغ را با پودر آغشته کن و در تابه سرخ کن 

نوش جان🥰👍

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
نوش جان عزیزم راستی چند سالته انقد زرنگی😅؟

۱۷

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
جات خالی اومدیم باغ داییم جوجه از دیشب مزه دار کردم برنج هم داشتیم تو یخچال کاهو هم اوردم الان برم د ...

نوش جان

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
2740
متولد 85 هستی اسی؟؟ واقعا 13 سالگی شوهر کردی؟ خسته نبااااااااااشی گلم حس خوبی ازت گرفتم

مرسی عزیزم آره واقعا ممنون که مثل یک سری از کاربرا زخم زبون نزدی

خیلی خیلی ممنونم...زحمت کشیدید🥰🥰

❤🥰🙏🙏

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
باقالی پلو با مرغ

نوش جان

قورمع سبزی....اسی عقدی ؟

نوش جان

نه عروسی کردم

2706