2733
2734
عنوان

من امام زمان هستم لطفا بیاین

204 بازدید | 17 پست

فرض کنید امام زمان ازتون میخواد برای این بنده که به شدت به دعاهاتون نیاز داره دعا کنید برای کنکورش(تجربی)  استرس دارم  لطفا برام دعا کنید 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2731
2740
من برات دعا میکنم تو هم واسه منم دعا کن 🥺

اوکییه انشالله دوتامون قبول میشیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
منم می‌گم سلیمان نبی هستم ‌و سوسک و جک و جونور می‌فرستم تا حواست پرت بشه

من مسخره نکردم فقط گفتم فرض کنید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاءالله مصلحتتون با خواستتون یکی باشه و بهترین ها براتون رقم بخوره

ممنونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

طرز دعا کردنت واقعا عجیب بود نبود ؟

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر... 🖤                                                                                                            ای قدس به تو از جان سلام :)  مسلمانان دو قبله دارند کعبه برای عبادت قدس برای شهادت..)                                                 یک ثانیه خورشیدم و یک ثانیه ابرم تلفیق غم و شادی و دلتنگی و صبرم
برسی به آرزوت ❤️

ممنونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706